SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie JULIA - nowe odcinki. Monika SZANTAŻUJE Tadeusza. ŻĄDA PIENIĘDZY w zamian za ZNIKNIĘCIE z życia Janka - ZDJĘCIA

JULIA - nowe odcinki. Monika SZANTAŻUJE Tadeusza. ŻĄDA PIENIĘDZY w zamian za ZNIKNIĘCIE z życia Janka - ZDJĘCIA

24.10.2012, godz. 07:46
JULIA, ODC. 163. Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska), Bożena (Aldona Jankowska)
foto: TVN/X-NEWS/MICHAŁ LICHTAŃSKI

JULIA, odcinek 163 we wtorek, 13.11.2012, o godzinie 17:25 w TVN. Tadeusz (Tadeusz Huk) żąda, aby Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska) udowodniła, że spodziewała się dziecka z jego synek Jankiem (Krystian Wieczorek). Miller szantażuje Janickiego, że powie Hannie (Anna Tomaszewska) o ich romansie.

JULIA - co się wydarzy. Monika UDAJE, że STRACIŁA DZIECKO. Po bójce z Darkiem JANEK TRACI PAMIĘĆ >>>

Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska), aby zatrzymać przy sobie Janka (Krystian Wieczorek) udaje, że spodziewa się z nim dziecka. Po wielu próbach i romansie z Piotrem Karwańskim (Michał Lesień) nadal nie jest w ciąży. Próbuje nawet namówić swojego lekarza o podrobienie wyników. Usilne starania nie skutkują.

Podczas kłótni z Tadeuszem (Tadeusz Huk), Monika potyka się i spada ze schodów. Dochodzi do wniosku, że to idealny moment, by rozwiązać wszystkie problemy i postanawia udawać, że poroniła.

Sprawa ciąży Moniki jednak nie przycicha...

JULIA - więcej o serialu >>>

JULIA, odcinek 163 - MONIKA SZANTAŻUJE TADEUSZA

Janek i Hanna opiekują się Moniką. Tymczasem Tadeusz próbuje przekazać Hannie informacje, jakie zdobył od Darka (Bartosz Obuchowicz). Były narzeczony Julki wyznał, że Millerówna oszukała całą ich rodzinę. Pijany chłopak poinformował go, że Monika nie była nie była w ciąży.

Do kliniki przychodzi Bożena, która opowiada o tragedii jej córki. W tym samym czasie Tadeusz i Igor analizują ciążę i wypadek Moniki. Janicki decyduje się na poważną rozmowę z kosmetyczką.

W klinice pojawia się Janek. Wszyscy okazują mu współczucie. Julia (Julia Rosnowska) oferuje mu swoje wsparcie.

Tadeusz stara się wyciągnąć od Moniki prawdę. Oczekuje, że Monika zrobi badania i tym samym udowodni, że była w ciąży. Monika zaczyna szantażować niedoszłego teścia. Twierdzi, że opowie Hannie (Anna Tomaszewska) o ich romansie. Tadeusz jest zdeterminowany. Twierdzi, że nie zależy mu na tym i może to zrobić w każdej chwili.

JULIA, odcinek 163 we wtorek, 13.11.2012, o godzinie 17:25 w TVN.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: