SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie JULIA. Monika ZAJDZIE W CIĄŻĘ z przyjacielem Piotrem i WROBI JANKA w dziecko

JULIA. Monika ZAJDZIE W CIĄŻĘ z przyjacielem Piotrem i WROBI JANKA w dziecko

03.10.2012, godz. 16:10
JULIA. MONIKA MILLER (MARTA ŻMUDA TRZEBIATOWSKA)
foto: TVN/X-NEWS

JULIA, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:25 w TVN. Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Bożena (Aldona Jankowska) wpadają na kolejny plan, aby zdobyć Janka (Krystian Wieczorek) na zawsze. Obydwie wybierają się do ginekologa. Chcą przekupić lekarza, żeby zdobyć dowód na to, że Monika spodziewa się dziecka Janickiego. Monika spotyka swojego przyjaciela PIOTRA KARWAŃSKIEGO. Wyjeżdża z mężczyzną i próbuje zajść z nim ciążę. Czy Monika wrobi Janka w dziecko?

JULIA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W TVN. JULIA, odcinek 148 w poniedziałek, 22.10.2012, o 17:25.


Monika Miller (Marta Żmuda Trzebiatowska) wybiera się z matką do ginekologa. Kobiety chcą przekupić lekarza, aby zdobyć dowód na ciążę Moniki. Córka Bożeny (Aldona Jankowska) nie poddaje się i robi wszystko, żeby zostać panią Janicką.

Do Krakowa przyjeżdża celebryta. Piotr Karwański (Michał Lesień) jest dawną miłością Millerówny. Kosmetyczka wpada na pomysł, jak wykorzystać pojawienie się aktora w kontekście swojej sytuacji. chce jak najszybciej zajść z nim w ciążę.

JULIA - więcej o serialu

W 149 odcinku JULII Kosmetyczka wpada na pomysł, jak wykorzystać pojawienie się aktora w kontekście swojej sytuacji. chce jak najszybciej zajść z nim w ciążę.

W 152 odcinku JULII Monika wyjeżdża z Piotrem. Usiłuje zajść ciążę z rozpoznawalnym przyjacielem. Wkrótce okazuje się, że w tym samym hotelu przebywa również żona Piotra.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: