SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie JAK się SKOŃCZY CZAS HONORU? Czas honoru 5 ODCINEK 65 OSTATNI - czy WSZYSCY bohaterowie PRZEŻYJĄ?

JAK się SKOŃCZY CZAS HONORU? Czas honoru 5 ODCINEK 65 OSTATNI - czy WSZYSCY bohaterowie PRZEŻYJĄ?

19.11.2012, godz. 07:40
CZAS HONORU 5, odc. 58. LENA (Agnieszka Więdłocha) i Jaś (Ignacy Falczyk)
CZAS HONORU 5, odc. 58. LENA (Agnieszka Więdłocha) i Jaś (Ignacy Falczyk) foto: TVP

JAK SIĘ SKOŃCZY CZAS HONORU? Czas honoru 5 - OSTATNI 65 ODCINEK w niedzielę, 25.11.2012? Jakie ZAKOŃCZENIE CZASU HONORU? Czy wszyscy bohaterowie przeżyją? Czy Lena i Janek odnajdą Jasia, którego porwał pułkownik Wasilewski z UB? OSTATNI ODCINEK Czasu honoru 5 - co się wydarzy?

CZAS HONORU ONLINE - wszystkie odcinki CZAS HONORU 5 ONLINE w internecie >>>

CZAS HONORU odcinek 65 JA TU ZOSTAJĘ - OSTATNI ODCINEK

Przed ostatnim odcinkiem Czasu honoru Bronkowi (Maciej Zakościelny) i Władkowi (Jan Wieczorkowski) oraz żołnierzom AK udaje sie odbić Michała (Jakub Wesołowski) i Larsa Rainera (Piotr Adamczyk). Tymczasem Lena (Agnieszka Więdłocha) i Janek (Antoni Pawlicki), którzy w końcu się odnaleźli teraz poszukują synka Jasia (Ignacy Falczyk), którego porwał pułkownik Wasilewski z UB.

Między Sowietami a działaczami podziemia do ostatniego odcinka toczy się walka o archiwum AK. Rainer przekonuje Władka, że Major Zwonariew (Grzegorz Damięcki) nie zna prawdziwego miejsca ukrycia archiwum.

Bronek, Michał i Władek obserwują miejsce, w którym UB przetrzymuje jest Rudą (Karolina Gorczyca). Planują akcję odbicia.

Major Zwonariew żąda od Lewińskiej (Magdalena Cielecka) zwolnienia Wasilewskiego z pełnionych obowiązków. Wcześniej udało mu się przeciągnąć na swoją stronę Karola Ryszkowskiego (Łukasz Konopka). Ada odmawia.

CZAS HONORU - więcej o serialu >>>


Otto Kirchner (Jacek Mikołajczak) dostaje od dyrekcji pismo z żądaniem, aby w ciągu 24 godzin opuścił Polskę.

Doktor (Daniel Olbrychski), stary znajomy Marii (Katarzyna Gniewkowska) i Czesława (Jan Englert) Konarskich, kadrowy oficer Wojska Polskiego, który po śmierci Czesława przejął dowództwo nad oddziałem dywersyjnym Władka, Janka, Michała i Bronka, a teraz wrócił po śmierci majora Krawca (Wojciech Majchrzak) przekazuje chłopakom plany przerzutu do Czech. Wszyscy wiedzą, że wyjazd może okazać się ostatecznym pożegnaniem z Ojczyzną.

Kazimierz Korytowski (Jan Frycz) zdecydowany jest opuścić Warszawę, wcześniej żegna się z Heleną (Ewa Wencel) przekazując jej zaproszenie na premierę "Ślubów Panieńskich", w których główną rolę gra Wanda.

Bronek terroryzuje kierowcę Wasilewskiego i sam zajmuje jego miejsce. Razem z Jankiem udają się do sierocińca, gdzie według słów kierowcy ma znajdować się Jasio.

Bronek, Władek i Michał przygotowują się do akcji w teatrze. W trakcie uroczystego przemówienia dyrektora teatru cichociemni odpalają lonty, karbidowy dym zasnuwa scenę, co umożliwia uprowadzenie zaskoczonego Majora Zwonariewa.

CZAS HONORU 5 - OSTATNI ODCINEK 25.11.2012. Ile odcinków ma 5 SEZON Czasu honoru >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: