SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Jacek KOMAN, czyli LEON z LEKARZY u KUBY Wojewódzkiego: DOTYKAŁEM Nicole KIDMAN

Jacek KOMAN, czyli LEON z LEKARZY u KUBY Wojewódzkiego: DOTYKAŁEM Nicole KIDMAN

24.10.2012, godz. 07:45
LEKARZE, odc. 10. Leon Jasiński (Jacek Koman)
LEKARZE, odc. 10. Leon Jasiński (Jacek Koman) foto: TVN/X-NEWS

Leon Jasiński z serialu TVN LEKARZE, czyli Jacek Koman to doskonały polski aktor, który grał w wielu międzynarodowych produkcjach, a na stałe mieszka w Australii. Leon z Lekarzy był gościem programu Kuba Wojewódzki w 8 odcinku we wtorek, 23.10.2012. Jacek Koman u Kuby potwierdził, że podczas kręcenia jednego z filmów dotykał ciała Nicole Kidman.

Jacek Koman od września 2012 wciela się w postać Leona Jasińskiego, ordynatora oddziału chirurgii szpital Copernius w Toruniu. Kariera aktora rozwinęła się w Australii. Jacek Koman zagrał m.in. w musicalu Moulin Rouge gdzie wcielał się w postać narkoleptycznego Argentyńczyk. W 2008 roku grał z Danielem Craigem w filmie Opór, a w tym roku także z Nicolasem Cagem w Ghost Rider 2.

LEKARZE - więcej o serialu >>>


W programie Kuba Wojewódzki próbował wyjaśnić dlaczego zdecydował się na rolę w serialu, a nie zrobił kariery w Hollywood.

- Ten człowiek mógł grać w Hollywood najlepsze role. Co się stało? - dopytywał Kuba.

- Teraz jestem tu, na tej kanapie gdzie siedziały takie pupy szacowne. Ja nie należę do ludzi, którzy przesadnie wykorzystują życiowe sytuacje. Niczego nie żałuję. Po raz pierwszy od 30 lat pracuję w rodzimym języku - powiedział Jacek Koman.REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: