SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Hotel 52" sezon 7. Ola z "Na dobre i na złe" jako Tosia, opiekunka synka Igora

"Hotel 52" sezon 7. Ola z "Na dobre i na złe" jako Tosia, opiekunka synka Igora

19.09.2013, godz. 17:00
Hotel 52 odc. 82. Tosia (Anna Karczmarczyk)
foto:

Anna Karczmarczyk i Kamil Kula razem? W 82 odcinku "Hotelu 52" Tosia, czyli Ola z "Na dobre i na złe" opiekuje się dzieckiem Igora. Studentka pedagogiki robi dobre wrażanie na Igorze, ale mimo wszystko chłopak postanawia przyjrzeć się jej pracy. Igor z "Hotelu 52" wda się w romans z Tosią?

"Hotel 52" odcinek 82  w czwartek, 26.09.2013, o godz. 21 w Polsacie

Ola (Anna Karczmarczyk) z "Na dobre i na złe" za kilka miesięcy zostanie matką. Młoda stażystka ze szpitala w Leśnej Górze zaszła w ciążę z Przemkiem Zapałą (Marcin Rogacewicz). Kilka tygodni po niezobowiązującej nocy z lekarzem Ola zauważyła u siebie objawy wczesnej ciąży. Test ciążowy był już tylko formalnością. Dziewczyna stara się powiedzieć Przemkowi, że spodziewa się jego dziecka, ale ten wciąż nie znajduje czasu na chwilę rozmowy. Jak Ola poradzi sobie w roli matki?

Zobacz koniecznie: "Hotel 52" sezon 7. Rysiek za "Klanu" rozstawia dzieci po kątach

W 82 odcinku "Hotelu 52" Anna Karczmarczyk ma już doświadczenie w opiece nad maluchami. Marta (Magdalena Lamparska) umawia dziewczynę na rozmowę kwalifikacyjną z Igorem (Kamil Kula). Studentka pedagogiki i opiekunka robi dobre wrażenie na ojcu Krzysia, ale mimo wszystko chłopak postanawia przyjrzeć się pracy Tosi.

>>> Co nowego w "Hotelu 52" - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Co ciekawe jeszcze kilka miesięcy temu plotkowano o zażyłej relacji Anny Karczmarczyk i Kamila Kuli. Czy w "Hotelu 52" Igor wda się w romans z Tosią?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Hotel 52"? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: