SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Hotel 52" sezon 7. Konsjerż Tomek nie zdradzi Sary z Marią

"Hotel 52" sezon 7. Konsjerż Tomek nie zdradzi Sary z Marią

28.08.2013, godz. 18:30
Hotel 52. Tomasz (Filip Bobek)
foto:

Czy Maria (Weronika Rosati) z "Hotelu 52" rozbije związek Tomasza (Filip Bobek) i Sary (Klaudia Halejcio)? W 79 odcinku 7 sezonu "Hotelu 52", który zostanie wyemitowany w Polsacie w czwartek, 5.09.2013, konsjerża odwiedza detektyw (Wojciech Brzeziński) szukający jego byłej narzeczonej. Wkrótce Maria pojawia się w hotelu i robi wszystko, aby namieszać w życiu Rusieckiego. Czy Tomasz z "Hotelu 52" zdradzi Sarę z Marią?

W 79 odcinku "Hotelu 52", czyli w 1 nowym odcinku po wakacjach 2013 Tomasza (Filip Bobek) odwiedza prywatny detektyw (Wojciech Brzeziński). Mężczyzna szuka Marii (Weronika Rosati), byłej ukochanej konsjerża, której szuka jej mąż. Tomasz jest poruszony tym spotkaniem. Co wydarzy się w życiu Tomka w 7 sezonie "Hotelu 52"?

>>> "Hotel 52" sezon 7. Karolina Nolbrzak uwodzi Marka Bukowskiego

- Mimo przeciwności losu miłość kwitnie, mimo nowej bohaterki, która się pojawia i bardzo dużo chce namieszać, czyli Marii, którą gra Weronika Rosati. To jest jego była narzeczona. Tomasz cały czas się trzyma, jest wierny Sarze - powiedział specjalnie dla SE24 Filip Bobek.

>>> "Hotel 52" sezon 7. Rysiek z "Klanu" biznesmenem szowinistą - zdjęcia

Czy w nowych odcinkach "Hotelu 52" po wakacjach 2013 dojdzie do wojny między kobietami konsjerża? Widzowie nie zobaczą bójki Sary z Marią. - Tomaszowi najbardziej będzie się obrywało po głowie. Zarówno od Marii, jak i ze strony Sary. Tomek sobie poradzi. To jest twarda sztuka - wyznał aktor.

>>> Co nowego w "Hotelu 52" po wakacjach 2013 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

- W pracy też będzie ciekawie, sporo zawirowań. Jego szansa na awans stoi pod dużym znakiem zapytania, na pewno należy mu się to stanowisko... - dodał serialowy Tomasz. Czyżby miał na myśli kierowanie całym hotelem?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Hotel 52"? Polub nas na Facebooku!

 

Źródło: Marta Kawczyńska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: