SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Hotel 52" online sezon 7 odcinek 83 za darmo w internecie na ipla.tv

"Hotel 52" online sezon 7 odcinek 83 za darmo w internecie na ipla.tv

26.09.2013, godz. 19:55
Hotel 52 odcinek 80. Andrzej (Marek Bukowski)
foto: Polsat

"Hotel 52" odcinek 83 online za darmo dostępny w internecie. Serial "Hotel 52" odc. 83 można obejrzeć na IPLA TV. "Hotel 52" odc. 83 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 3.10.2013, o godz. 21. Tydzień przed emisją w Polsacie 83 odcinek serialu "Hotel 52" jest dostępny na IPLA TV. "Hotel 52" odcinek 83 online za darmo - oto link:

>>> "Hotel 52" odcinek 83 online za darmo w internecie na IPLA TV

"HOTEL 52" sezon 7 odcinek 83 - streszczenie
Andrzej (Marek Bukowkski) znajduje w internecie negatywne opinie na temat hotelu. Dochodzi do wniosku, że za niezadowolenie klientów odpowiada Tomasz (Filip Bobek). Między mężczyznami dochodzi do nieprzyjemnej konfrontacji.

W hotelu zjawiają się narzeczeni. Daria Sulima (Adrianna Kalska) chce przedstawić swojego wybranka, Bartka (Stefan Pawłowski) ojcu (Cezary Pazura), surowemu, emerytowanemu pułkownikowi SB. Pan Sulima chce wydać córkę za porządnego mężczyznę. Bartek boi się, że nie przejdzie sprawdzianu.

Tosia (Anna Karczmarczyk) spóźnia się do pracy. Jest zła, bo nie zdała egzaminu na prawo jazdy. Igor (Kamil Kula) stara się ją pocieszyć. W rozmowie wyznaje, że nie jest prawnym opiekunem Krzysia. Zabrał dziecko do Polski, gdy jego matka, Marzena (Aleksandra Popławska) wyjechała do Azji. Opiekunka uświadamia mu, że w każdej chwili sąd może zabrać dziecko.

Sara (Klaudia Halejcio) uważa, że Maria (Weronika Rosati) wciąż nie pogodziła się z tym, iż Tomasz ułożył sobie życie u boku innej kobiety. Robi Rusieckiemu awanturę.

Na hotelowym korytarzu Andrzej spotyka Edytę (Karolina Nolbrzak). Ich rozmowa schodzi na temat modernizacji placówki i podnoszenia standardu świadczonych przez nią usług. Po zakończeniu rozmowy kobieta idzie do pokoju i natychmiast dzwoni do Zimnocha (Mariusz Pogonowski).

"Hotel 52"online wszystkie odcinki za darmo na ipla.tv  >>>REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: