SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Grzegorz DAUKSZEWICZ w NA DOBRE i NA ZŁE - KIM JEST serialowy ADAM Krajewski - nowy lekarz w Leśnej Górze

Grzegorz DAUKSZEWICZ w NA DOBRE i NA ZŁE - KIM JEST serialowy ADAM Krajewski - nowy lekarz w Leśnej Górze

21.02.2013, godz. 07:40
NA DOBRE I NA ZŁE. ADAM (Grzegorz Daukszewicz), WIKTORIA (Katarzyna Dąbrowska)
foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

NA DOBRE i NA ZŁE, odcinek 512 w środę, 20.03.2013, o godzinie 20:40 w TVP2. W szpitalu w LEŚNEJ GÓRZE pojawia się ADAM KRAJEWSKI. Nowy lekarz zostaje zatrudniony przez Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski). Kim jest aktor, który wciela się w postać Krajewskiego? Prawą rękę profesora zagra Grzegorz DAUKSZEWICZ. Kim jest i w jakich serialach grał, zanim trafił na plan NA DOBRE i NA ZŁE?

Falkowicz (Michał Żebrowski) lekceważy Sambora (Radosław Krzyżowski) i bez jego wiedzy zatrudnia na oddziale chirurgii młodego doktora. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) początkowo zgłasza się na izbę przyjęć w Leśnej Górze ze skręconą kostką. Okazuje się, że to nie pacjent, tylko nowy, dowcipny lekarz.

Adam z NA DOBRE i NA ZŁE to miłośnik szybkich aut, dobrej zabawy i pięknych dziewczyn. Od razu znajduje z Przemkiem (Marcin Rogacewicz) wspólny język. Adamowi wpada w oko Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska).

- Adam to nowy, tajny współpracownik profesora Falkowicza - zdradził w KULISACH SERIALU Grzegorz Daukszewicz. - To jest typ kobieciarza, żeby nie było, zupełnie taki nie jestem prywatnie - dodał.

NA DOBRE i NA ZŁE - więcej o serialu

GRZEGORZ DAUKSZEWICZ - kim jest

Urodził się 21.02.1985 r. Absolwent Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej (2010), związany z Teatrem Studio w Warszawie. Syn znanego satyryka - Krzysztofa Daukszewicza.

Grzegorz DAUKSZEWICZ - seriale

2012 - Na dobre i na złe - Adam
2012 - Prawo Agaty - Pracownik firmy Janowskiego
2011 - Wiadomości z drugiej ręki - Dziennikarz
2009 - Synowie
2009 - Akademia
2007 - Barwy szczęścia - Dziennikarz Arnold Konarski

Chcesz wiedzieć więcej o serialu NA DOBRE i NA ZŁE? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: