SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie GALERIA 2 - nowe odcinki. Przystojny JAKUB WRÓBLEWSKI w roli konserwatora. SEBASTIAN zakocha się w Kasi - ZDJĘCIA

GALERIA 2 - nowe odcinki. Przystojny JAKUB WRÓBLEWSKI w roli konserwatora. SEBASTIAN zakocha się w Kasi - ZDJĘCIA

21.09.2012, godz. 11:45
GALERIA 2. Sebastian (Jakub Wróblewski), Kasia (Paulina Chapko)
GALERIA 2. Sebastian (Jakub Wróblewski), Kasia (Paulina Chapko) foto: ATM Grupa

GALERIA 2 - nowe odcinki od poniedziałku, 24.09.2012, o godz. 18.45 w TVP1. W 2 sezonie Galerii pojawi się NOWY BOHATER. Przystojny Jakub WRÓBLEWSKI wcieli się w postać SEBASTIANA, który dostanie pracę konserwatora. Sebastian zakocha się w Kasi Kossowskiej (Paulina Chapko). Kasię i Sebastiana połączy bardzo silne uczucie. JAKUB WRÓBLEWSKI - kim jest Sebastian z Galerii?

Galeria odc. 95, czyli pierwszy odcinek nowego sezonu Galerii w poniedziałek, 24.09.2012, w TVP1.

Jakub Wróblewski pojawi się w serialu Galeria w odcinku wyemitowanym dopiero 1.10.2012. Zagra Sebastiana - młodego, inteligentnego przystojniaka, który marzy o Legii Cudzoziemskiej. Do galerii we Wrocławiu trafi przypadkiem. Zauważy niebezpieczne pęknięcie na ścianie i właśnie tym zaimponuje Anicie (Julia Pietrucha).

GALERIA 2. Tadeusz DEDEK, czyli WOYDATT ranny w eksplozji galerii. LAURA ZGINIE - ZDJĘCIA >>>


Córka właściciela centrum zaproponuje mu pracę. Sebastian miałby ochotę  odrzucić posadę konserwatora, ale podczas krótkiego pobytu w galerii w oko wpada mu Kasia (Paulina Chapko), która również tam pracuje. Sebastiana i Kasię połączy miłość. Związek Kasi i Sebastiana będzie bardzo romantycznym wątkiem serialu Galeria.

JAKUB WRÓBLEWSKI, czyli SEBASTIAN z GALERII - KIM JEST


Kuba Wróblewski ma 24 lata. Oprócz pracy w serialu GALERIA przygotowuje się do dyplomu w Teatrze Studio – zagra w sztuce "Ufo", którą napisał i reżyseruje Iwan Wyrypajew. Premiera 25 października 2012.

W wolnym czasie aktor gra w tenisa, jeździ na nartach. Ma też w sobie żyłkę hazardzisty - gra w pokera. Ceni książki Pilcha, filmy Koterskiego. Uwielbia słuchać muzyki przy kawie i papierosie. Wolny czas najchętniej spędza z rodziną i przyjaciółmi.

– Fisz, Tworzywo Sztuczne i generalnie wszystkie projekty Bartosza Waglewskiego i Piotra Waglewskiego – wymienia swoich ulubieńców Wróblewski.

W rodzinie Kuby nie ma aktorskich tradycji. Chęć bycia aktorem wzmocniła miłość do Kabaretu Starszych Panów, Dudka i Tey. Jego idolami są Marek Kondrat i Janusz Gajos.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: