SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie DRAMAT MARYSI Rogowskiej. Małgorzata PIEŃKOWSKA ODESZŁA z M jak MIŁOŚĆ i nie ma pracy - ZDJĘCIA

DRAMAT MARYSI Rogowskiej. Małgorzata PIEŃKOWSKA ODESZŁA z M jak MIŁOŚĆ i nie ma pracy - ZDJĘCIA

02.11.2012, godz. 07:36
M jak MIŁOŚĆ. Maria Rogowska (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak MIŁOŚĆ. Maria Rogowska (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto: Agusta.pl

Małgorzata PIEŃKOWSKA ODESZŁA z M jak MIŁOŚĆ, ale rezygnacja z roli Marysi Rogowskiej może ją słono kosztować. Marysia Rogowska z M jak miłość pożegnała się z serialem, bo marzyła o nowych propozycjach zawodowych. Tymczasem rzeczywistość brutalnie sprowadziła ją na ziemię. Pojawiły się plotki, że Małgorzata Pieńkowska nie może znaleźć pracy i boryka się z problemami finansowymi.

Joanna OSYDA w M jak MIŁOŚĆ zamiast Joanny KORONIEWSKIEJ - kogo zagra. OSYDA jako NOWA MOSTOWIACZKA >>>

Małgorzata PIEŃKOWSKA odchodzi z M jak MIŁOŚĆ, więc serialowa Maria Rogowska także musi zniknąć. W M jak MIŁOŚĆ odc. 946 w poniedziałek, 19.11.2012, Marysia i Artur wyjeżdżąją do Norwegii. Wcześniej Rogowscy sprzedają dom, a Michał Łagoda (Paweł Okraska) przychodnię Maria-med. Marysia i Artur przeprowadzają się na stałe do norweskiego Trondheim, gdzie znajdują pracę w prywatnej przychodni i domu spokojnej starości.

Serialowa Marysia Rogowska zrezygnowała z M jak miłość, bo chciała się rozwijać zawodowo w innych produkcjach. Jak podaje tygodnik "Na żywo" jej plany spaliły jednak na panewce. Pieńkowska miała zagrać w nowym serialu telewizji Polsat KASYNO, ale producent Maciej Ślesicki nie zdołał zgromadzić odpowiednich środków od sponsorów na realizację serialu.

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>


Pieńkowska została więc bez pracy w serialu. Tygodnik donosi, że chociaż aktorka posiada własną firmę producencką Manpi, dzięki której powstała sztuka "Więzi rodzinne", to nie przynosi jej to wystarczających dochodów. Jeden ze znajomych Małgorzaty Pieńkowskiej zdradził gazecie, że odkąd odeszła z M jak miłość i straciła stałą pensję "jest przybita".

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: