SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie DANIE DNIA - nowy serial zamiast JULII? Julia KAMIŃSKA i Filip BOBEK z BRZYDULI powracają - ZDJĘCIA

DANIE DNIA - nowy serial zamiast JULII? Julia KAMIŃSKA i Filip BOBEK z BRZYDULI powracają - ZDJĘCIA

31.10.2012, godz. 15:00
DANIE DNIA, BRZYDULA - Julia Kamińska, Filip Bobek
foto: AKPA/Julia Kamińska BLOG/TVN-x-news.pl

OSTATNI ODCINEK serialu JULIA już w GRUDNIU 2012. Jaki serial zamiast Julii w TVN? Co zastąpi Julię? Według wciąż niepotwierdzonych informacji zamiast serialu Julia pojawi się DANIE DNIA. W nowym serialu DANIE DNIA główne role grają JULIA KAMIŃSKA i FILIP BOBEK z BRZYDULI. Danie dnia - pierwszy odcinek prawdopodobnie już 21.12.2012 w TVN. Serial DANIE DNIA ma przypominać nieco Przepis na życie - także będzie o miłości i gotowaniu.

JULIA - ostatni odcinek. DANIE DNIA - NOWY SERIAL zamiast Julii od GRUDNIA 2012 w TVN? >>>

Ostatni 196 odcinek serialu Julia w grudniu 2012. Julię ma zastąpić zupełnie nowy serial, którego produkcja owiana jest wielką tajemnicą. Scenariusz do serialu DANIE DNIA napisała Julia Kamińska, która podbiła serca widzów jako Ula Cieplak z serialu BRZYDULA. W Daniu dnia ma jej partnerować Filip Bobek, czyli Marek Dobrzański z BrzydUli.

- Jesteśmy w trakcie dobierania obsady do tajemniczego projektu, o którym już kilka razy zdarzyło mi się powiedzieć tu i ówdzie więc może obiło się wam uszy – to ten projekt w którym mogę wtrącać się w scenariusz :-) Wiążę z nim duże nadzieje, na pewno nie jestem obiektywna ale projekt wydaje mi się świetny! W lipcu zdjęcia, nie mogę się doczekać a jednocześnie trochę się boję… To nie jest sitcom ani farsa a ja tak długo grałam tylko w tego typu produkcjach. Muszę się od tego mentalnie odciąć i wrócić do… Jak to określić… Normalności? - napisała w lipca 2012 na swoim blogu Julia Kamińska.

Julia Kamińska zdradziła też, że w serialu Danie dnia mają się pojawić Bartek Zuchowski i Piotr Domalewski, a jeden z nich będzie walczył z Filipem Bobkiem o serce Julii.

DANIE DNIA - kiedy pierwszy odcinek?

Według informacji, które krążą po internecie, m.in. na Facebooku pierwszy odcinek Dania dnia już 21.12.2012, a emisja w TVN od stycznia 2013.

JULIA - OSTATNI ODCINEK już nakręcony. JANEK Janicki chciał się RZUCIĆ ze SKAŁY - ZDJĘCIA >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: