SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie CZAS HONORU sezon 6 to jeszcze nie koniec. Będzie też 7 SERIA serialu albo FILM CZAS HONORU?

CZAS HONORU sezon 6 to jeszcze nie koniec. Będzie też 7 SERIA serialu albo FILM CZAS HONORU?

27.11.2012, godz. 07:35
CZAS HONORU 5 odc. 65. Ada Lewińska (Magdalena Cielecka)
CZAS HONORU 5 odc. 65. Ada Lewińska (Magdalena Cielecka) foto: TVP

CZAS HONORU 6 sezon już wiosną 2013 w TVP2. Zdjęcia do 6 serii Czasu honoru ruszą najprawdopodobniej na początku roku lub wczesną wiosną, ale wszystko wskazuje na to, że CZAS HONORU 6 nie kończy historii losów Władka (Jan Wieczorkowski), Bronka (Maciej Zakościelny) i Michała (Jakub Wesołowski). Karolina Gorczyca, czyli serialowa Ruda w programie "Pytanie na śniadanie" mówiła tajemniczo o kolejnym 7 sezonie lub wersji filmowej Czasu honoru...

CZAS HONORU 5 ostatni ODCINEK 65. ŚMIERĆ JANKA to pomysł Antoniego PAWLICKIEGO: Nie wiedziałem, że będzie 6 SEZON >>>

Decyzja o powstaniu 6 sezonu Czasu honoru już zapadła. Ewa Wencel i Jarosław Sokół pracują właśnie nad scenariuszem nowych odcinków 6 serii Czasu honoru. Aktorzy i twórcy serialu wejdą na plan wczesną wiosną 2013 roku. Pierwsze odcinki Czasu honoru 6 być może jeszcze w wiosennej ramówce TVP lub jesienią.

- Na wiosnę 2013 ruszamy z realizacją zdjęć do 6 sezonu Czasu honoru. I może nawet jeszcze coś więcej, niż tylko, jedna, kolejna seria. Tego jednak ujawnić nie mogę - powiedziała tajemniczo Karolina Gorczyca, czyli serialowa Ruda w programie Pytanie na śniadanie.

- Minęło już pięć lat odkąd weszliśmy na plan Czasu honoru. Cała ekipa bardzo się ze sobą zżyła. Kiedy usłyszeliśmy, że ruszamy z 6 serią wszyscy nie kryli szczęścia i entuzjamu. Mimo, że wcześniej już się pożegnaliśmy, bo wiedzieliśmy, że 5 sezon miał być ostatnim - dodała aktorka.

CZAS HONORU - więcej o serialu >>>

Władze TVP2 zdecydowały o nakręceniu 6 sezonu Czasu honoru już po wakacjach 2012, kiedy zauważono jak wielką popularnością wśród widzów cieszą się nowe odcinki Czasu honoru 5. - Temat wydaje się być co prawda wyczerpany, ale uważamy, że jest jeszcze kilka wątków do pociągnięcia - powiedział portalowi SuperSeriale.pl Jerzy Kapuściński (58 l.), dyrektor telewizyjnej Dwójki.

CZAS HONORU 6 SEZON już wiosną 2013. CZAS HONORU 6 bez JANKA, czyli Antoniego PAWLICKIEGO >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: