SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie CZAS HONORU ostatni ODCINEK 65. ŚMIERĆ JANKA. Janek umarł na oczach Leny i Bronka. Płk WASILEWSKI ZABIŁ Janka - ZDJĘCIA

CZAS HONORU ostatni ODCINEK 65. ŚMIERĆ JANKA. Janek umarł na oczach Leny i Bronka. Płk WASILEWSKI ZABIŁ Janka - ZDJĘCIA

26.11.2012, godz. 07:15
CZAS HONORU 5, odc. 65. Lena (Agnieszka Więdłocha), Janek (Antoni Pawlicki)
CZAS HONORU 5, odc. 65. Lena (Agnieszka Więdłocha), Janek (Antoni Pawlicki) foto: TVP

JAK SIĘ SKOŃCZYŁ CZAS HONORU? Ostatni odcinek Czasu honoru skończył się śmiercią jednego z głównych bohaterów - Janka Markiewicza (Antoni Pawlicki). W CZAS HONORU 5 odcinek 65 JANEK UMIERA zastrzelony przez pułkownika Wasilewskiego (Adam Woronowicz) z UB podczas próby ucieczki. Janek ginie na oczach ukochanej Leny (Agnieszka Więdłocha), synka Jasia (Ignacy Falczyk) i Bronka (Maciej Zakościelny), który pomógł mu odzyskać Jasia. Na POGRZEB JANKA przychodzą wszyscy najbliżsi przyjaciele.

CZAS HONORU 6 - nowe odcinki WIOSNA 2013. Ewa Wencel pisze scenariusz >>>

W CZAS HONORU 5 odc. 65 Jankowi udaje się w końcu odnaleźć Jasia. Markiewicz i Bronek terroryzują kierowcę Wasilewskiego, zabierają mu mundur, samochód i żądają wskazania miejsca gdzie ubek ukrył Kasia. Przyjaciele docierają do sierocińca i podstępem zabierają Jasia.

Szczęśliwy Janek jedzie z Jasiem i Bronkiem do Warszawy, by z mieszkania Wasilewskiego zabrać Lenę. Małżonkowie podają sobie w ramiona. Markiewicz przekazuje żonie, że za dwa dni opuszczają stolicę. Mają się na jakiś czas ukryć u Bolka (Cezary Łukaszewicz).

Niestety ucieczkę Leny i Janka przerywa nagłe pojawienie się Wasilewskiego. Bronek strzela do pułkownika, który ciężko ranny pada na ulicę. Kiedy Janek pomaga wejść żonie i synkowi do samochodu Wasilewski ostatkiem sił sięga po broń i zabija Janka. Lena na własne oczy widzi śmierć ukochanego. Wściekły Bronek kilkoma strzałami dobija ubeka.

CZAS HONORU - więcej o serialu >>>

 

Na pogrzeb Janka przychodzą wszyscy jego najbliżsi: Bronek z Wandą (Maciej Zakościelny), Michał (Jakub Wesołowski) z Celiną (Olga Bołądź), Władek (Jan Wieczorkowski) oraz Bolek z żoną Jadzią (Gabriela Oberbek). Po śmierci Janka Lena decyduje się zostać w Polsce. Chociaż przyjaciele proponują jej wspólny wyjazd do Anglii, Lena nie chce opuszczać Polski, by być bliżej zmarłego męża.


JAK SIĘ SKOŃCZY CZAS HONORU 5 - czytaj więcej >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: