SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie CZAS HONORU odcinek 61. BOCIAN to major ZWONARIEW z sowieckiego wywiadu, współpracuje z ADĄ LEWIŃSKĄ - ZDJĘCIA

CZAS HONORU odcinek 61. BOCIAN to major ZWONARIEW z sowieckiego wywiadu, współpracuje z ADĄ LEWIŃSKĄ - ZDJĘCIA

23.10.2012, godz. 20:02
CZAS HONORU 5. Oficer sowiecki BOCIAN (Grzegorz Damięcki)
CZAS HONORU 5. Oficer sowiecki BOCIAN (Grzegorz Damięcki) foto: TVP.pl/Czas honoru

CZAS HONORU 5 odc. 61 MAJOR ZWONARIEW w niedzielę, 28.10.2012. W 61 odcinku serialu Czas honoru wychodzi na jaw, że Bocian to MAJOR ZWONARIEW z sowieckiego wywiadu, który współpracuje z Lewińską. Lewińska i Bocian oraz członkowie KBW łapią w pułapkę działaczy podziemia.

CZAS HONORU odc. 61 ONLINE dostępny W INTERNECIE >>>

Bocian cały czas zapewniał, że jest emisariuszem generała Okulickiego. Według zeznań Bociana Rosjanie przekazali bowiem Okulickiemu, że chcą się dogadać z polskim rządem w Londynie. Bocian wmówił pułkownikowi DSZ Orlickiemu (Marek Frąckowiak), że Rosjanie zmienili stanowisko w sprawie działaczy podziemia i chcą porozumienia.

Rozmowy Rosjan z Delegatem Sił Zbrojnych na Kraj miały się odbyć w ustronnym miejscu. Stronę Sowietów miała reprezentować Ada Lewińska.

CZAS HONORU - więcej o serialu >>>

Cichociemni z  pułkownikiem Orlickim, pułkownikiem Brodowiczem (Przemysław Sadowski) i majorem Krawcem nie mieli pojęcia, że Bocian to major Zwonariew z sowieckiego wywiadu, bliski współpracownik Lewińskiej, a spotkanie jest zasadzką.

Michał, Bronek, Brodowicz, Krawiec i pozostali działacze podziemia, a także Celina (Olga Bołądź), która ostrzegła ich przed pułapką zostali aresztowani przez KBW.

W Czas honoru odc. 61 podczas transportu udaje się zbiec Bronkowi, Krawcowi i dwóm partyzantom. Tymczasem Ada Lewińska świętuje wielki sukces, przywódcy podziemia zostali ujęci. Wzywa pułkownika Wasilewskiego, który nic nie wiedział o tajnej obławie KBW. Wasilewski dowiaduje się, że major Zwonariew, jeden z asów radzieckiego wywiadu, będzie od tej pory pomagał mu w śledztwie.

Michał Konarski zostaje zamknięty w celi, w której przebywa Lars Rainer. Bronek i Krawiec z kolegami starają się uciec przed obławą KBW. Jedyna droga prowadzi na pole minowe.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: