SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Czas honoru". Laury dla "Czasu honoru". Będzie 7 sezon serialu

"Czas honoru". Laury dla "Czasu honoru". Będzie 7 sezon serialu

09.11.2013, godz. 02:50
Laury dla Czasu honoru
Na razie nie wiadomo, jakich czasów będzie dotyczył siódmy sezon „Czasu honoru”. Na pewno jednak nie zabraknie w nim Władka (Jan Wieczorkowski, 41 l.) i Michała (Jakub Wesołowski, 28 l.) foto:

Dobre wieści dla fanów "Czasu honoru". Po pierwsze, powstanie siódmy sezon, w którym poznamy dalsze losy cichociemnych, Władka (Jan Wieczorkowski, 41 l.), Bronka (Maciej Zakościelny, 33 l.) i Michała (Jakub Wesołowski, 28 l.). A po drugie, serial TVP 2 został nagrodzony. Zdobył nagrodę tygodnika "Do Rzeczy" - Strażnika Pamięci.

Dwie dobre wiadomości o serialu "Czas honoru" zbiegły się w czasie. – Dwa tygodnie temu rozmawialiśmy z Michałem Kwiecińskim (producent serialu – red.) i podjęliśmy decyzję, że kontynuujemy serial – powiedział dyrektor TVP 2 Jerzy Kapuściński podczas odbierania statuetki na uroczystej gali w Teatrze Stanisławowskim w warszawskich Łazienkach.

Patrz: "Czas honoru" 6 sezon. Śmierć Celiny Dłużewskiej. Jak zginie Celina z "Czasu honoru"?

– Będzie kolejny sezon „Czasu honoru”. Gdy podejmowaliśmy tę decyzję, nie wiedzieliśmy jeszcze, że zostaniemy laureatem nagrody Strażnik Pamięci. Jak się okazało, decyzja była słuszna – podkreślił.

Przeczytaj: "Czas honoru" 7 sezon. Producent "Czasu honoru" potwierdza: Zmarły Janek powróci

Strażnika Pamięci, nagrodę tygodnika „Do Rzeczy”, przyznano za serial, który przywraca nadzieję na projekt szlachetnej misyjnej telewizji.

Gratulujemy!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Czas honoru"? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: