SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Czas honoru: Hubert Urbański poszuka tajnej broni. ZDJĘCIA

Czas honoru: Hubert Urbański poszuka tajnej broni. ZDJĘCIA

30.05.2011, godz. 17:12
Hubert Urbański w Czasie honoru
foto: © AKPA

Hubert Urbański już pracuje na planie "Czasu honoru". Gra oficera, który przyleciał wraz z Bronkiem, Jankiem, Michałem i Władkiem z Włoch. Jest ich dowódcą. Będzie szukał z nimi nowej broni, którą Niemcy chcą wygrać II wojnę światową.

Hubert Urbański zagra pułkownika Mieczysława Skotnickiego. Pod jego rozkazami Michał (Kuba Wesołowski, 26 l.) i Władek (Jan Wieczorkowski, 39 l.) wrócą z Włoch do Polski. Niestety, wpadną w zasadzkę Rosjan. Skotnickiemu będzie zależało na uwolnieniu Karoliny Osmańskiej (Magdalena Boczarska, 31 l.).

>>> Chcesz dostawać streszczenia seriali na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

W Polsce bohater grany przez Urbańskiego zorganizuje wraz z dywersantami akcję przechwycenia planów dotyczących konstrukcji nowej niemieckiej broni. Jest więc bardzo istotną dla całej akcji serialu postacią. Sam Urbański bardzo się cieszy z udziału w czasie honoru, bo bardzo lubi ten serial i oglądał go od początku z zapartym tchem. Poza tym to pierwsza, tak duża rola Urbańskiego, znanego do tej pory z prowadzenia wielkich show, takich jak "Milionerzy" czy "Bitwa na głosy".

autor: Katarzyna Jaraczewska zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: