SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie CZAS HONORU 6 SEZON wiosna 2013. CZAS HONORU 6 bez JANKA Markiewicza, czyli Antoniego PAWLICKIEGO

CZAS HONORU 6 SEZON wiosna 2013. CZAS HONORU 6 bez JANKA Markiewicza, czyli Antoniego PAWLICKIEGO

26.11.2012, godz. 21:29
CZAS HONORU 5 odc. 65. Ada Lewińska (Magdalena Cielecka)
CZAS HONORU 5 odc. 65. Ada Lewińska (Magdalena Cielecka) foto: TVP

To dobra wiadomość dla fanów CZASU HONORU. Jakub Wesołowski (27 l.), Maciej Zakościelny (32 l.) i Jan Wieczorkowski (40 l.) mogą odetchnąć z ulgą. Wiosną 2013 r. nie będą musieli martwić się o pracę. Władze Dwójki szukają pomysłów na jeszcze jeden sezon serialu. W 6 sezonie serialu zabraknie jednak Antoniego Pawlickiego (29 l.). Grany przez niego Janek Markiewicz ginie w ostatnim 65 odcinku 5 serii Czasu honoru.

CZAS HONORU ONLINE - wszystkie odcinki CZAS HONORU 5 ONLINE w internecie >>>

CZAS HONORU, którego nowe odcinki możemy podziwiać obecnie, miał zakończyć się właśnie na 5. sezonie. Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec.

- Temat wydaje się być co prawda wyczerpany, ale uważamy, że jest jeszcze kilka wątków do pociągnięcia - mówi nam Jerzy Kapuściński (58 l.), dyrektor telewizyjnej Dwójki.

Chodzą słuchy, że fabuła skupi się bardziej na problemach kobiet w tamtym wojennym i powojennym okresie.

CZAS HONORU - więcej o serialu >>>

 

A co jeszcze przetrwa w TVP? - Pod koniec października ruszamy ze zdjęciami do drugiej serii serialu "Głęboka woda", który niedawno otrzymał prestiżową nagrodę. Opowiada on o pracownikach ośrodków pomocy społecznej. Nie zabraknie również serialu RODZINKA.pl - zdradza Kapuściński.

W TVP 1 też stawiają na sprawdzone konie. Spać spokojnie może Artur Żmijewski (46 l.), czyli popularny ojciec Mateusz. Także i Joanna Brodzik (39 l.), która gra Małgosię w serialu DOM NAD ROZLEWISKIEM.

- Pracujemy nad nową serią RANCZA. Na pewno obecne będzie pasmo serialowe, czyli seriale KLAN, GALERIA oraz WSZYSTKO PRZED NAMI. Ten ostatni dopiero zaczął się pojawiać na antenie, więc obserwujemy, jak sobie poradzi - mówi Piotr Radziszewski (42 l.), dyrektor telewizyjnej Jedynki.

Ucieszą się również fani serialu KOMISARZ ALEX. Jego kontynuacja na wiosnę także jest w planach.

NOWE SERIALE w TVP - WIOSNA 2013 - które seriale będą miały KOLEJNE SEZONY >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: