SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie CZAS HONORU 5 odcinek 61 ONLINE ZA DARMO w internecie

CZAS HONORU 5 odcinek 61 ONLINE ZA DARMO w internecie

29.10.2012, godz. 18:10
CZAS HONORU 5, odc. 61. Bronek Woyciechowski (Maciej Zakościelny), major Krawiec (Wojciech Majchrzak)
CZAS HONORU 5, odc. 61. Bronek Woyciechowski (Maciej Zakościelny), major Krawiec (Wojciech Majchrzak) foto: TVP

CZAS HONORU odcinek 61 ONLINE dostępny w internecie. CZAS HONORU 5, odc. 61 MAJOR ZWONARIEW w internecie na VOD TVP.pl. Przed premierą w TVP2 odcinek 61 jest PŁATNY. Po emisji w telewizji CZAS HONORU ODCINEK 61 na stronie internetowej VOD.TVP.pl ONLINE ZA DARMO. CZAS HONORU odc. 61 ONLINE - oto LINK:

Czas honoru odc. 61 w TVP2 w niedzielę, 28.10.2012, o godz. 21.15. Przed emisją odcinka w telewizji Czas honoru odc. 61 ONLINE w internecie PŁATNY, później CZAS HONORU odc. 601ONLINE ZA DARMO.

CZAS HONORU 5, odc. 61 ONLINE w internecie na VOD TVP.pl. Kliknij i oglądaj online >>>

Czas honoru 5, odc. 60 MAJOR ZWONARIEW - STRESZCZENIE
Z leśniczówki pod obstawą KBW wychodzą wszyscy aresztowani tam działacze podziemia. Podczas transportu udaje się zbiec Bronkowi (Maciej Zakościelny), Krawcowi (Wojciech Majchrzak) i dwóm partyzantom.

Maria (Katarzyna Gniekowska) rozpoczyna pracę w szpitalu. Jej pacjentką jest Ruda (Karolina Gorczyca), przywieziona z raną postrzałową. Konieczna jest operacja. Maria wbrew zakazowi dyrektora szpitala prosi o pomoc doktora Kirchnera (Jacek Mikołajczak).

Ada Lewińska (Magdalena Cielecka) świętuje wielki sukces, przywódcy podziemia zostali ujęci. Wzywa pułkownika Wasilewskiego (Adam Woronowicz), który nic nie wiedział o tajnej obławie KBW. Wasilewski dowiaduje się, że major Zwonariew (Grzegorz Damięcki), jeden z asów radzieckiego wywiadu, będzie od tej pory pomagał mu w śledztwie.

Michał Konarski (Jakub Wesołowski) zostaje zamknięty w celi, w której przebywa Lars Rainer (Piotr Adamczyk).

Janek (Antoni Pawlicki) i Bolek (Cezary Łukaszewicz) nadal poszukują mężczyzn z fotografii, na której widać też Lenę (Agnieszka Więdłocha).

CZAS HONORU ONLINE - wszystkie odcinki CZAS HONORU 5 ONLINE w internecie >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: