SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie CZAS HONORU 5, odc. 63. LENA wraca do WASILEWSKIEGO. Czy pułkownik UB ODDA jej JASIA? - ZDJĘCIA

CZAS HONORU 5, odc. 63. LENA wraca do WASILEWSKIEGO. Czy pułkownik UB ODDA jej JASIA? - ZDJĘCIA

05.11.2012, godz. 20:12
CZAS HONORU 5, odc. 63. Lena (Agnieszka Więdłocha)
CZAS HONORU 5, odc. 63. Lena (Agnieszka Więdłocha) foto: TVP

CZAS HONORU 5 odc. 63 TO JA CIĘ ZNALAZŁEM w niedzielę, 11.11.2012, o godz. 21.15 w TVP2. W Czas honoru odcinek 63 Lena Markiewicz (Agnieszka Więdłocha) wraca do pułkownika Wasilewskiego (Adam Woronowicz) z UB, z którym mieszkała przez kilka miesiący i który porwał jej synka Jasia (Ignacy Falczyk). Tylko w ten sposób Lena i Janek mogą odzyskać dziecko. Zakochany w Lenie Wasilewski szantażuje Markiewiczów, że nie powie im co zrobił z Jasiem, jeśli Lena nie będzie jego. Ubek naprawdę zakochał się w Lenie, czy jego miłość to tylko część planu, by schwytać wszystkich Cichociemnych i znaleźć archiwum AK?

CZAS HONORU 5 - OSTATNI 65 ODCINEK już 25.11.2012. Jak się skończy Czas honoru? Czy wszyscy przeżyją? >>>

W 62 odcinku CZASU HONORU płk Leon Wasilewski z UB porwał małego Jasia, którego traktował jak własnego syna. Kiedy Janek odnalazł Lenę w mieszkaniu Wasilewskiego, ubek postanowił za wszelką cenę zatrzymać przy sobie ukochaną. Uprowadził Jasia, którego Lena zostawiła w domu matki Wasilewskiego (Grażyna Marzec).

Janek poprzysiągł, że zabije Wasilewskiego przy pierwszej nadarzającej się okazji. Ubek posłużył się jednak szantażem, by ocalić życie. Postawił Markiewiczowi warunek - odzyska Jasia gdy Lena do niego wróci.

W CZAS HONORU odcinek 63 Lena wraca do mieszkania Wasilewskiego. Chociaż szczerze nienawidzi ubeka za to, że okłamywał ją przez wszystkie te miesiące gdy szukała Janka, to postanawia udawać, że wciąż jest jej bliski. Czy Wasilewski odda małego Jasia Lenie i Jankowi? Pułkownik UB do ostatniego odcinka serialu nie będzie chciał zdradzić co zrobił z synkiem Markiewiczów.

CZAS HONORU - więcej o serialu >>>

Czy Lena i Janek odnajdą Jasia?

Wasilewski podrzucił Jasia do sierocińca, ale o tym Janek dowiaduje się dopiero w ostatnim 65 odcinku Czasu honoru. Razem z Bronkiem (Maciej Zakościelny) terroryzują kierowcę Wasilewskiego. Udają się do sierocińca gdzie według słów kierowcy ma znajdować się Jaś i zabierają dziecko.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: