SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie CZAS HONORU 5 odc. 62. Pułkownik WASILEWSKI z UB PORYWA JASIA. Czy LENA i JANEK odnajdą SYNKA - ZDJĘCIA

CZAS HONORU 5 odc. 62. Pułkownik WASILEWSKI z UB PORYWA JASIA. Czy LENA i JANEK odnajdą SYNKA - ZDJĘCIA

29.10.2012, godz. 07:37
CZAS HONORU 5, odc. 58. LENA (Agnieszka Więdłocha) i Jaś (Ignacy Falczyk)
CZAS HONORU 5, odc. 58. LENA (Agnieszka Więdłocha) i Jaś (Ignacy Falczyk) foto: TVP

LENA Sajkowska (Agnieszka Więdłocha) z serialu CZAS HONORU 5 i jej synek JAŚ (Ignacy Falczyk) przeżyli wojnę i mieszkają w Warszawie z pułkownikiem Wasilewskim (Adam Woronowicz) z UB. Lena nie zna tożsamości swojego wybawcy, który ocalił ją podczas Powstania Warszawskiego. Myśli, że jest żołnierzem Armii Ludowej. Jakie będą dalsze losy Leny w Czasie honoru? Kiedy Janek Markiewicz (Antoni Pawlicki) odnajdzie Lenę? W Czas honoru odc. 62 Janek trafia na ślad Leny. Tymczasem płk Wasilewski jedzie do swojej matki, u której Lena zostawiła Jasia i porywa dziecko.

CZAS HONORU ONLINE - wszystkie odcinki CZAS HONORU 5 ONLINE w internecie >>>

W 58 odcinku serialu Czas honoru okazało się, że Lena i Jaś przeżyli wojnę. Ukochana Janka Markiewicza odnalazła w Warszawie Wandę Ryszkowską (Magdalena Różczka). Podczas spotkania z przyjaciółką wyznała jej, że przeżyła dzięki pomocy żołnierza Armii Ludowej, u którego mieszkają z Jasiem.

Lena nie wie, że Wasilewski jest pułkownikiem UB, który na polecenie Ady Lewińskiej (Magdalena Cielecka) tropi Cichociemnych. Wasilewski nie powiedział Lenie, że Janek żyje i że go osobiście przesłuchiwał. Już wkrótce Lena zacznie się domyślać, że mężczyzna, z którym dzieli życie nie jest tym, za kogo się podaje.

W CZAS HONORU odc. 62, którego emisja w niedzielę, 4.11.2012, w TVP2 Janek natrafia na ślad Leny. Markiewicz zaczyna śledzić Wasilewskiego i dociera do jego domu. Wasilewski jedzie do swojej matki, u której Lena zostawiła Jasia i porywa dziecko.

CZAS HONORU - więcej o serialu >>>

Lena i Janek odnajdą się w bardzo dramatycznych okolicznościach kiedy ich syn zostanie uprowadzony. W poszukiwania Jasia włączy się także Bronek (Maciej Zakościelny). Wkrótce otrzymują wiadomość, że Jaś jest ukryty w sierocińcu pod Warszawą.

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: