SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie CZAS HONORU 5 ODC. 53 ONLINE. Odcinek 53 nie jest DOSTĘPNY w INTERNECIE na VOD

CZAS HONORU 5 ODC. 53 ONLINE. Odcinek 53 nie jest DOSTĘPNY w INTERNECIE na VOD

02.09.2012, godz. 20:55
CZAS HONORU 5: Janek (Antoni Pawlicki)
CZAS HONORU 5: Janek (Antoni Pawlicki) foto: tvp.pl

CZAS HONORU wszystkie odcinki ONLINE czterech poprzednich serii są dostępne na stronie TVP.pl. Na VOD tvp.pl był też dostępny CZAS HONORU 5 odc. 53. Niestety pierwszego odcinka Czasu honoru 5 nie można już obejrzeć w INTERNECIE. Czas honoru 5, odc. 53 ONLINE ZA DARMO dopiero po telewizyjnej premierze w TVP2. Gdzie można obejrzeć Czas honoru 5, odc. 53? Odcinek 1 Czasu honoru 5 w TVP2 w niedzielę, 2 WRZEŚNIA, o godz. 21.15.

CZAS HONORU 5, odcinek 53, czyli odc. 1 Czasu honoru 5 był przez kilkanaście godzin dostępny ONLINE ZA DARMO na TVP.pl VOD. Przedpremiera odcinka 53 Czas honoru w internecie odbyła się wieczorem 26 sierpnia.

Premiera odc. 53 Czasu honoru w telewizji w niedzielę, 2 WRZEŚNIA, o godz. 21.15 w TVP2. CZAS HONORU 5, odc. 53 - W INTERNECIE za darmo można było obejrzeć na stronie internetowej TVP.pl po telewizyjnej premierze.

CZAS HONORU 5, odc. 1 - co się wydarzy, STRESZCZENIE

Maj 1945. Michał i Władek walczą w leśnym oddziale partyzanckim. Po jednym z ataków Armii Ludowej zaczynają podejrzewać, że w swoich szeregach mają zdrajcę, który informuje sowietów o ich planach.

Bronek wykonuje wyroki śmierci na komunistycznych konfidentach. Mieszka z Wandą w podwarszawskiej czynszówce.

Janek, były więzień niemieckiego obozu pracy, odzyskuje wolność.

Helena zbiera informacje o córce w punkcie poszukiwawczym na warszawskiej Pradze. Tam znajduje ją maż i ojciec Wandy, Kazimierz.

W tym samym miejscu Władek i Michał szukają matki. Spotykają Celinę, która pracuje w jednym z komunistycznych wydawnictw jako tłumacz.

Dyrektor MBP Ada Lewińska zleca pułkownikowi Wasilewskiemu odnalezienie dwunastu polskich skoczków zrzuconych podczas wojny na teren kraju. Oficer nakazuje sporządzenie listy swojemu podwładnemu, kapitanowi Karolowi Ryszkowskiemu, który pracuje w powiatowym biurze UB.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: