SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Barwy szczęścia online odcinek 1090 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1090 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

20.03.2014, godz. 20:10
Barwy szczęścia. Sara (Dominika Kimaty), Daniel (Dawid Kartaszewicz)
Barwy szczęścia. Sara (Dominika Kimaty), Daniel (Dawid Kartaszewicz) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl/ Youtube

"Barwy szczęścia" odcinek 1090 online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1090 w TVP2 w piątek, 21.03.2014, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1090 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu  "Barwy szczęścia" odcinek 1090 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Barwy szczęścia" odc. 1090 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1090 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1090 - streszczenie, co się wydarzy?

Zapłakana Sara (Dominika Kimaty) zwierza się Basi (Sławomira Łozińska), że Daniel (Dawid Kartaszewicz) ją zdradził. Nie potrafi mu wybaczyć. W tym czasie Daniel spotyka się z Justyną (Lidia Sadowa). Informuje ją, że Sara wie o ich romansie i prosi, by nie mówiła jej o ciąży.

Narzeczona przebaczy mu skok w bok, ale gdyby odkryła, że ma dziecko z inną kobietą, oznaczałoby to koniec ich związku. Wkrótce między Sarą a Justyną dochodzi do konfrontacji.

Władek (Przemysław Stippa) i Maciek (Tomasz Mycan) postanawiają rozstać się w przyjacielskiej atmosferze. Przy obiedzie wspominają dawne czasy.

W dniu wyjazdu do Bangladeszu Iwona (Izabela Zwierzyńska) źle się czuje. Antonia (Emilia Krakowska) podejrzewa, że dziewczyna jest w ciąży. Informuje o tym Marię (Izabela Kuna). Pyrka stanowczo sprzeciwia się wyjazdowi córki w tym stanie.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: