SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Barwy szczęścia. Iwona i Alek wyjeżdżają na misję do Bangladeszu. Iwona jest w ciąży?

Barwy szczęścia. Iwona i Alek wyjeżdżają na misję do Bangladeszu. Iwona jest w ciąży?

18.03.2014, godz. 07:36
Barwy szczęścia odc. 1086. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Alek (Krzysztof Wach)
Barwy szczęścia odc. 1086. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Alek (Krzysztof Wach) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Niespodziewany wyjazd Iwony (Izabela Zwierzyńska) i Alka (Krzysztof Wach) z serialu "Barwy szczęścia" na misję humanitarną do Bangladeuszu. W 1086 odcinku "Barw szczęścia" Iwona i Alek podejmują decyzję o wyjeździe z Polski. Córka Marii Pyrki (Izabela Kuna) chce pomagać ofiarom powodzi w Azji, a jej mąż nie wyobraża sobie, by miała tam jechać sama. Czy Koryccy opuszczą Polskę? Ich plany wyjazdu komplikuje... ciąża Iwony.

"Barwy szczęścia" odcinek 1086 - poniedziałek, 17.03.2014, o godz. 20.05 w TVP2

Miłość Iwony i Alka z "Barw szczęścia" jest w stanie przezwyciężyć wiele przeszkód, nawet chorobliwą zazdrość Koryckiego o żonę, ale czy małżonkowie kolejny raz przeciwstawią się swoim rodzicom, by postawić na swoim i realizować swoje życiowe plany?

W 1086 odcinku "Barw szczęścia" Iwona i Alek postanawiają jechać z misją humanitarną do ogarniętego powodzią Bangladeszu. Dowiadują się bowiem, że ofiary kataklizmu potrzebują pomocy wolontariuszy i lekarzy. Iwona mogłaby jechać choćby zaraz, ale Alek uważa, że powinni przemyśleć swoją decyzję. - Tam jest bardzo niebezpiecznie - tłumaczy żonie. - Ja chcę nieść ludziom pomoc, dlatego poszłom na medycynę - Iwona uparcie obstaje przy swoim.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Sara zrywa zaręczyny z Danielem

Kiedy Pyrkowie i Koryccy dowiadują się o planach Iwony i Alka wcale nie kryją się z tym, że są przeciwini ich wyjazdowi. Selim (Krzysztof Bochenek) odwiedza Marię i w 1087 odcinku "Barw szczęścia" próbuje przekonać ją, by wybiła córce  z głowy ten absurdalny pomysł.

- Zamiast kończyć studia, postarać się o dziecka, będą tułać się po świecie gdzieś w Bangladeszu - ojciec Alka nie panuje nad sobą, a młody Korycki ma mu za złe, że znów wtrąca się w jego życie. Iwona uważa jednak, że wyjazd na misję do Azji to tylko i wyłącznie ich sprawa.

Patrz: Barwy szczęścia. Iga w depresji. Zabije się po stracie dziecka?

Na próżno Selim i Maria próbują przekonać Iwonę i Alka, by zrezygnowali z udziału w misji. Młodzi są pewni swojej decyzji.  Antonia (Emilia Krakowska) bardzo przeżywa ich wyjazd. Nie może znieść myśli, że ukochane wnuki, które okazały jej tyle ciepła i miłości znikną z jej życia i zostanie sama.

Kiedy przygotowania do wyjazdu wkraczają w decydującą fazę los zmusza Iwonę i Alka do zmiany planów. W 1090 odcinku "Barw szczęścia" 1090 w dniu wyjazdu do Bangladeszu. Iwona źle się czuje. Antonia podejrzewa, że dziewczyna jest w ciąży. Informuje o tym Marię. Pyrka stanowczo sprzeciwia się wyjazdowi córki w tym stanie.

Czy Iwona z "Barw szczęścia" jest w ciąży i urodzi dziecko Alka? A może złe samopoczucie Koryckiej to objaw stresu lub jakieś choroby? O tym widzowie dowiedzą się w nowych odcinkach "Barw szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: