SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie BARWY SZCZĘŚCIA odc. 968. ŚMIERĆ KSAWEREGO. Ksawery umiera na NOWOTWÓR MÓZGU

BARWY SZCZĘŚCIA odc. 968. ŚMIERĆ KSAWEREGO. Ksawery umiera na NOWOTWÓR MÓZGU

22.04.2013, godz. 13:00
BARWY SZCZĘŚCIA, odc. 925. Kasia (Katarzyna Glinka), Ksawery (Sebastian Cybulski)
foto: ©ARTRAMA

Śmierć Ksawerego z BARW SZCZĘŚCIA to najtragiczniejszy moment w serialu po wakacjach 2013. W BARWY SZCZĘŚCIA odcinek 968 Ksawery Rybiński (Sebastian Cybulski) umiera na nowotwór mózgu. Przegrywa wielomiesięczną walkę z rakiem. Sebastian Cybylski, czyli serialowy Ksawery odchodzi z BARW SZCZĘŚCIA. Co z Kasią Górką (Katarzyna Glinka) po śmierci byłego męża, z którym mieli razem wychować jej syna?

BARWY SZCZĘŚCIA. ZAGINIĘCIE SARY. Co się stało z Sarą? SARA ukrywa się przed wrogami Adama - ZDJĘCIA >>>

Choroba Ksawerego z BARW SZCZĘŚCIA i jego dramatyczna walka o życie doczekają się tragicznego finału w nowych odcinkach serialu BARWY SZCZĘŚCIA po wakacjach 2013. Zanim to jednak nastąpi Ksawery musi się zmierzyć z przerażającą prawdą na temat swojego stanu zdrowia.

W BARWY SZCZĘŚCIA odcinek 930 Ksawery odbiera wyniki badań. Jest załamany, gdyż testy wyszły bardzo źle. Odwiedza Natalię (Maria Dejmek) i przeprasza ją za wszystko, a następnie jedzie do Warszawy, by zobaczyć się z Kasią. Wyznaje byłej żonie, że jest śmiertelnie chory i zostało mu niewiele czasu.

– Zostałem ukarany za całe zło, jakie ci wyrządziłem. Jutro mam wizytę w Centrum Onkologii, ale to już nie ma większego znaczenia. Miałem rezonans magnetyczny z kontrastem... i diagnoza jest jednoznaczna: guz mózgu - wyznaje Kasi.

BARWY SZCZĘŚCIA - więcej o serialu >>>

Niestety już wiadomo, że Ksawery nie pokona nowotworu mózgu. Jak podaje "Świat Seriali" w 968 odcinku serialu BARWY SZCZĘŚCIA Ksawery umiera, a dwa odcinki później Kasia i rodzice Ksawerego - Alina (Hanna Dunowska) i Waldemar (Jacek Romanowski) opłakują zmarłego na pogrzebie.

W ostatnich chwilach życia Ksawery może liczyć na wsparcie Kasi. Ciężarna była żona, z którą chciał wychować jej syna pomaga mu w najtrudniejszych momentach, mobilizuje do walki z nowotworem. Chociaż na początku Ksawery nie chce podejmować leczenia, to Kasia przekonuje go, że powinien walczyć o swoje życie.

- Dzięki Tobie chce mi się żyć - powie Ksawery tuż przed śmiercią.

Śmierć Ksawerego z BARW SZCZĘŚCIA oznacza, że z serialu odchodzi grający tego bohatera Sebastian Cybulski.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu BARWY SZCZĘŚCIA? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: