SuperSeriale galerie BARWY SZCZĘŚCIA odc. 968. ŚMIERĆ KSAWEREGO. Ksawery umiera na NOWOTWÓR MÓZGU

BARWY SZCZĘŚCIA odc. 968. ŚMIERĆ KSAWEREGO. Ksawery umiera na NOWOTWÓR MÓZGU

22.04.2013, godz. 13:00 / aktualizacja 11.08.2014, godz. 15:39
BARWY SZCZĘŚCIA, odc. 925. Kasia (Katarzyna Glinka), Ksawery (Sebastian Cybulski)
foto: ©ARTRAMA

Śmierć Ksawerego z BARW SZCZĘŚCIA to najtragiczniejszy moment w serialu po wakacjach 2013. W BARWY SZCZĘŚCIA odcinek 968 Ksawery Rybiński (Sebastian Cybulski) umiera na nowotwór mózgu. Przegrywa wielomiesięczną walkę z rakiem. Sebastian Cybylski, czyli serialowy Ksawery odchodzi z BARW SZCZĘŚCIA. Co z Kasią Górką (Katarzyna Glinka) po śmierci byłego męża, z którym mieli razem wychować jej syna?

BARWY SZCZĘŚCIA. ZAGINIĘCIE SARY. Co się stało z Sarą? SARA ukrywa się przed wrogami Adama - ZDJĘCIA >>>

Choroba Ksawerego z BARW SZCZĘŚCIA i jego dramatyczna walka o życie doczekają się tragicznego finału w nowych odcinkach serialu BARWY SZCZĘŚCIA po wakacjach 2013. Zanim to jednak nastąpi Ksawery musi się zmierzyć z przerażającą prawdą na temat swojego stanu zdrowia.

W BARWY SZCZĘŚCIA odcinek 930 Ksawery odbiera wyniki badań. Jest załamany, gdyż testy wyszły bardzo źle. Odwiedza Natalię (Maria Dejmek) i przeprasza ją za wszystko, a następnie jedzie do Warszawy, by zobaczyć się z Kasią. Wyznaje byłej żonie, że jest śmiertelnie chory i zostało mu niewiele czasu.

– Zostałem ukarany za całe zło, jakie ci wyrządziłem. Jutro mam wizytę w Centrum Onkologii, ale to już nie ma większego znaczenia. Miałem rezonans magnetyczny z kontrastem... i diagnoza jest jednoznaczna: guz mózgu - wyznaje Kasi.

BARWY SZCZĘŚCIA - więcej o serialu >>>

Niestety już wiadomo, że Ksawery nie pokona nowotworu mózgu. Jak podaje "Świat Seriali" w 968 odcinku serialu BARWY SZCZĘŚCIA Ksawery umiera, a dwa odcinki później Kasia i rodzice Ksawerego - Alina (Hanna Dunowska) i Waldemar (Jacek Romanowski) opłakują zmarłego na pogrzebie.

W ostatnich chwilach życia Ksawery może liczyć na wsparcie Kasi. Ciężarna była żona, z którą chciał wychować jej syna pomaga mu w najtrudniejszych momentach, mobilizuje do walki z nowotworem. Chociaż na początku Ksawery nie chce podejmować leczenia, to Kasia przekonuje go, że powinien walczyć o swoje życie.

- Dzięki Tobie chce mi się żyć - powie Ksawery tuż przed śmiercią.

Śmierć Ksawerego z BARW SZCZĘŚCIA oznacza, że z serialu odchodzi grający tego bohatera Sebastian Cybulski.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu BARWY SZCZĘŚCIA? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: