SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie BARWY SZCZĘŚCIA - nowe odcinki. Co się wydarzy PO WAKACJACH - ZDJĘCIA

BARWY SZCZĘŚCIA - nowe odcinki. Co się wydarzy PO WAKACJACH - ZDJĘCIA

24.08.2012, godz. 11:40
BARWY SZCZĘŚCIA po wakacjach 2012: Sara, Adam, Bob
Sara (Dominika Kimaty), Adam (Bartosz Porczyk), Bob (Eric Folly) foto: ©ARTRAMA

Po wakacjach 2012 serial BARWY SZCZĘŚCIA będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 20.05. Pierwszy odcinek nowego sezonu Barw szczęścia, odcinek 771, już 3 WRZEŚNIA. Barwy szczęścia - co się wydarzy w nowych odcinkach? Malwina (Joanna Gleń) będzie w ciąży z Przemkiem (Dobromir Dymecki). Sara (Dominika Kimaty) będzie musiała wybrać między Adamem (Bartosz Porczyk) a Bobem (Eric Folly).

Nowy sezon Barw szczęścia po wakacjach od 3 września 2012 roku. Co nowego u bohaterów Barw szczęścia jesienią 2012?

Sara (Dominika Kimaty) - po tym, jak Adam (Bartosz Porczyk) wyznał jej miłość - będzie musiała dokonać trudnego wyboru. Bob (Eric Folly), zazdrosny o Adama Jakubika, wyprowadzi się z domu… Kogp wybierze Sara - Adama czy Boba?

Hubert Pyrka (Marek Molak) trafi za to do aresztu i na pierwsze strony brukowców. Młody wokalista będzie zamieszany w aferę z narkotykami. Jego zdjęcie z kajdankach zobaczy jego matka Maria (Iza Kuna) w gazecie.

Maria nawiąże romans z kolegą z pracy - Markiem (Marcin Perchuć). Pyrka umówi się z ukochanym na romantyczną kolację i spędzi z nim noc.

>>> BARWY SZCZĘŚCIA - więcej o serialu

 

Problemy czekają Martę Walawską (Katarzyna Zielińska). Piotr (Piotr Jankowski) spróbuje zmusić Walawską, by stanęła na czele nowego pisma - magazynu z plotkami. I firmowała swoim nazwiskiem gazetę nastawioną wyłącznie na tanią sensację. A gdy dziennikarka odmówi… zagrozi Marcie zwolnieniem z pracy!

Malwina Marczak (Joanna Gleń) zajdzie z Przemkiem (Dobromir Dymecki) w ciążę. Rodzina Malwiny będzie przerażona. Leki, które zapisał dziewczynie psychiatra, okażą się niebezpieczne dla dziecka. Malwina cierpi bowiem na chorobę afektywną-dwubiegunową (maniakalno-depresyjną).

Natalia (Maria Dejmek) zerwie związek z Ksawerym (Sebastian Cybulski) pod wpływem nacisków rodziny. Czy Ksawery Rybiński spróbuje ją odzyskać?

Marlena (Magdalena Grąziowska) - przyjaciółka Kasi Górki (Katarzyna Glinka) znajdzie za to pracę w kawiarni Basi Grzelak (Sławomira Łozińska) i Róży (Anna Gornostaj). Z Marleną zacznie flirtować Bartek Koszyk (Bartosz Gelner)!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: