SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ''Barwy szczęścia''. Dramat Zuzy. Zgwałcona Zuza jest w ciąży?

''Barwy szczęścia''. Dramat Zuzy. Zgwałcona Zuza jest w ciąży?

20.11.2013, godz. 07:05
BARWY SZCZĘŚCIA. ZUZA (Izabela Januszko), LUDMIŁA (ELENA LESZCZYŃSKA)
BARWY SZCZĘŚCIA. ZUZA (Izabela Januszko), LUDMIŁA (ELENA LESZCZYŃSKA) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W ''Barwach szczęścia'' Zuza (Izabela Januszko) boi się, że jest w ciąży. Spóźnia się jej okres i źle się czuje. Czy Zuza będzie w ciąży po gwałcie? Czy powie o wszystkim rodzicom? W 1012 odcinku serialu ''Barwy szczęścia'' Kostek Jeleń (Adam Cywka) i Ludmiła  (Elena Leszczyńska) zaczynają podejrzewać, że coś jest nie tak. Ludmiła stara się uspokoić dziewczynę, tłumaczy, że brak okresu nie musi oznaczać ciąży. Nie wie jeszcze, że Zuza została zgwałcona. Jak potoczą się losy Zuzy z ''Barw Szczęścia''?

"'Barwy szczęścia'' odcinek 1012 czwartek, 21.11.2013, o godz. 20.05 w TVP2

W 1012 odcinku serialu ''Barwy szczęścia'' Ludmiła i Kostek niepokoją się o Zuzię. Dziewczyna stała się małomówna i zamknięta w sobie. Ludmiła wyczuwa, że dziewczyna czegoś się obawia.

Zobacz:''Barwy szczęścia''. Aleksandra Szwed w "Barwach szczęścia". Seksowna tancerka oczaruje Irka - zdjęcia

Podczas rozmowy okazuje się, że dziewczyna boi się, że jest w ciąży. Spóźnia się jej okres. Ludmiła cierpliwie tłumaczy i rozmawia z dziewczyną. Mówi, że brak okresu niekoniecznie musi oznaczać ciąże. Ludmiła jeszcze nie wie co się wydarzyło.

Dopiero w 1014 odcinku ''Barw szczęścia'' Kostek dowiaduje się o feralnym wieczorze. Zuza mówi, że Jacek i Radek ją zgwałcili. Mężczyzna nie traci ani chwili. Idzie na policję złożyć zawiadomienie o przestępstwie.

Przeczytaj:''Barwy szczęścia''. Justyna w ciąży! Daniel będzie walczył o dziecko


Jacek i Radek zostają wezwani na przesłuchanie. Żaden z nich nie przyznaje się do winy. Dziewczyna ostatecznie wycofa zeznania. Powie, że wymyśliła ten gwałt. Czy ktoś szantażuje Zuzę? Czy jest w ciąży? Czy urodzi dziecko? Wszystkiego dowiemy się oglądając ''Barwy szczęścia''.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: