SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ANNA GERMAN. Zbigniew TUCHOLSKI, mąż Anny German: Przed ŚMIERCIĄ Ania zaśpiewała OJCZE NASZ

ANNA GERMAN. Zbigniew TUCHOLSKI, mąż Anny German: Przed ŚMIERCIĄ Ania zaśpiewała OJCZE NASZ

01.05.2013, godz. 09:43
ANNA GERMAN odc. 10. Anna German (Joanna Moro), Zbigniew Tucholski (Szymon Sędrowski)
ANNA GERMAN odc. 10. Anna German (Joanna Moro), Zbigniew Tucholski (Szymon Sędrowski) foto: YouTube

ANNA GERMAN ostatni odcinek 10 w piątek, 3.05.2013, w TVP1. W ostatnim 10 odcinku serialu ANNA GERMAN śmierć Anny German.  Fani serialu ANNA GERMAN pokochali wielką piosenkarkę, której los nie oszczędzał. Zbigniew Tucholski, czyli mąż Anny German wyznał, że przed śmiercią German zaśpiewała OJCZE NASZ. Po wykonaniu swojej ostatniej piosenki Anna German powiedziała, że jeśli wyzdrowieje, zakończy występy na estradzie i będzie śpiewać  tylko w kościele dla Pana Boga.

ANNA GERMAN mogła STRACIĆ SYNA Zbyszka juniora. CIĄŻA była ZAGROŻONA! >>>

Anna German już jako mała dziewczynka była osobą bardzo wierzącą. To babcia zaszczepiła jej wiarę w Boga. W dzieciństwie razem z Anną Friezen uczęszczała do kościoła Adwentystów Dnia Siódmego we Wrocławiu. Nie była ochrzczona, ponieważ adwentyści przystępują do tej ceremonii dopiero wtedy, kiedy są już na tyle dojrzali, aby sami podjąć taką decyzję. W kościele Adwentystów Dnia Siódmego chrzci się osoby dorosłe i dlatego też Anna German przed samą śmiercią przystąpiła do tego sakramentu.

ANNA GERMAN - więcej o serialu

– Ania bardzo poważnie traktowała sprawy wiary – mówił jej mąż. Gdy nie mogła już wychodzić z domu, sama układała słowa i komponowała muzykę do psalmów. – (...) Ostatni raz zaśpiewała, zresztą wstrząsająco OJCZE NASZ. Powiedziała wtedy, że jeśli wyzdrowieje, to już nie będzie śpiewała na estradzie, ale tylko w kościele dla Pana Boga – powiedział Zbigniew Tucholski, mąż Anny German.

ANNA GERMAN w piątek o godzinie 20:30 w TVP1.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ANNA GERMAN? Polub nas na FACEBOOKU!

Anna GERMAN po WYPADKU. 14 DNI w ŚPIĄCZCE, 4 miesiące w gipsie, SPARALIŻOWANA przez ROK >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: