SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Anna German. Zbigniew Tucholski, mąż Anny German o konflikcie z teściową: Irma Martens-Berner była zaborcza

Anna German. Zbigniew Tucholski, mąż Anny German o konflikcie z teściową: Irma Martens-Berner była zaborcza

14.06.2013, godz. 13:25
ANNA GERMAN. ZBIGNIEW TUCHOLSKI
foto: TVP/YOUTUBE

Serial Anna German to życiorys Anny German, ale nie ukazuje całej prawdy o jej życiorysie. W serialu o Annie German nie przedstawiono złych relacji łączących Zbigniewa Tucholskiego i matki Anny German. Zbigniew Tucholski długo walczył o miłość Anny German. Na drodze do szczęścia Anny German i Zbigniewa Tucholskiego często stawała Irma Martens-Berner. Mąż Anny German żył w konflikcie w matką swojej ukochanej. Irma, matka Anny German była zaborcza i nie tolerowała Tucholskiego.

ANNA GERMAN. Protest prezydenta Rzeszowa. Z serialu o Annie German wycięto Rzeszów z kariery Anny German >>>

W serialu ANNA GERMAN nie widać, że Irma Martnes-Berner (Maria Poroszyna) i Zbigniew Tucholski (Szymon Sędrowski) nie przepadali za sobą. Wszystko wygląda tak, jakby matka wielkiej artystki i przyszły mąż darzyli się sympatią, jednak w rzeczywistości było zupełnie inaczej...

ANNA GERMAN serial ukazuje dobry kontakt matki Anny German (Joanna Moro) i jej narzeczonego Zbyszka. Ukochany razem z przyszłą teściową oglądają razem festiwal w Opolu, podczas którego na scenie występuje Anna, rozmawiają i mają podobne zdanie co do występów Anny w trakcie powrotu do zdrowia po wypadku na Autostradzie Słońca we Włoszech. Dopiero w 9 odcinku serialu ANNA GERMAN, kiedy wychodzi na jaw ciąża Anny German, Irma okazuje wrogość wobec narzeczonego Anny. Uważa, że córka powinna dokonać aborcji, a po powrocie z małym Zbyszkiem do domu każe się Tucholskiemu do siebie nie odzywać.

ANNA GERMAN - więcej o serialu

Tak naprawdę Irma Martnes-Berner nie była zadowolona z tego, że wokół jej córki kręci się jakiś mężczyzna. Wyraźnie nie tolerowała ani Zbyszka, ani innych ludzi, którzy zbliżali się w jakikolwiek sposób do Anny. Chciała chronić córkę przed całym światem.

- Matka zabraniała Annie German wyjść za mąż. Nie pozwalała jej na ślub ze Zbigniewem Tucholskim, mimo iż Anna wyszła za mąż w wieku 36 lat - powiedziała kilka lat temu Mariola Pryzwan, biografka Anny German, w programie "Taka miłość się nie zdarza" w TVN Style.

Zbigniew Tucholski w filmie dokumantalno-biograficznym wyznał w jakich relacjach żył ze swoją teściową. Przyznał, że Irma była nadopiekuńcza wobec Anny. Martnes-Berner uważała, że Zbigniew będzie ograniczał jej prawa do córki, a jej zazdrość była często nadmierna. Zaborczość Irmy można było wyczuć także wtedy, kiedy sparaliżowana Anna leżała w domu i miała gości.

Mimo wcześniejszych spięć Zbigniew Tucholski po śmierci Anny German zabrał Irmę pod swój dach i zaopiekował się nią.

ZBIGNIEW TUCHOLSKI - wszystko o mężu Anny German >>>

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ANNA GERMAN? Polub nas na FACEBOOKU!

ANNA GERMAN. Zbigniew TUCHOLSKI junior, syn Anny GERMAN, pierwszy RAZ w telewizji jak miał 2 MIESIĄCE >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: