SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Anna German". Zbigniew Tucholski junior, syn Anny German, jest naukowcem. Nie lubi śpiewać

"Anna German". Zbigniew Tucholski junior, syn Anny German, jest naukowcem. Nie lubi śpiewać

02.02.2014, godz. 20:17
ANNA GERMAN odc. 10. Zbigniew Tucholski junior (Igor Walewski-Sobchuk), Zbigniew Tucholski (Szymon Sędrowski), Irma Martens-Berner (Maria Poroszyna)
ANNA GERMAN odc. 10. Zbigniew Tucholski junior (Igor Walewski-Sobchuk), Zbigniew Tucholski (Szymon Sędrowski), Irma Martens-Berner (Maria Poroszyna) foto: TVP/YOUTUBE

Zbigniew Tucholski junior, syn Anny German i Zbigniewa Tucholskiego miał zaledwie 7 lat kiedy jego matka zmarła. W ostatnim 10 odcinku serialu Anna German (Joanna Moro) już po swojej śmierci opowiada jak potoczyły się losy jej syna, Zbigniewa juniora. Okazuje się, że syn Anny German wzrost odziedziczył po rodzicach.  - Bysiula bardzo wyrósł, to prawdziwy wielkolud, 218 cm wzrostu. Nie lubi śpiewać, za to został wielkim uczonym. Co dziś robi syn Anny German?

Zobacz: ANNA GERMAN. Najpiękniejsze ROSYJSKIE PIOSENKI Anny German - NADZIEJA i ECHO MIŁOŚCI - posłuchaj YOUTUBE >>>

Zbigniew Tucholski junior - syn Anny German i Zbigniewa Tucholskiego - kim jest, co robi?

Po śmierci Anny German Zbigniew Tucholski poświęcił się opiece nad synem Zbyszkiem juniorem. Syn Anny German wychował się w rodzinnym domu na warszawskim Żoliborzu gdzie z ojcem mieszka do dziś.

Chociaż mąż Anny German chętnie opowiada w wywiadach i filmach dokumentalnych o Annie German, to Zbigniew junior woli zachować te wspomnienia dla siebie. Nie pojawia się na koncertach piosenek Anny German.

- Sam namawiam go do tego, żeby o niej nie rozmawiał. Syn wszystko przeżywa w sobie. Trudno mu rozmawiać o matce - powiedział w wywiadzie dla "Życia na gorąco" w 2005 roku Zbigniew Tucholski.

Zbigniew Tycholski junior razem z ojcem i babcią Irmą Martens-Berner po raz ostatni pojawił się publicznie 18 maja 2002 roku w Moskwie gdzie odsłonili Złotą Gwiazdę Anny German w Alei Sławy.

Przeczytaj: ANNA GERMAN - więcej o serialu >>>

Syn Anny German nie odziedziczył talentu muzycznego po matce. Zbigniew Tucholski junior dziś ma 38 lat. W "Życiu na gorąco " czytamy, że studiował bibliotekoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim, ale jego wielką pasją są stare lokomotywy i wagony, które odnawia. Zbyszek junior poszedł w ślady ojca, bo Zbigniew Tucholski jest z wykształcenia inżynierem.

W ostatnim 10 odcinku serialu ANNA GERMAN Anna już po śmierci opowiada co się stało z jej synem kiedy odeszła. - Bysiula bardzo wyrósł, to prawdziwy wielkolud, 218 cm wzrostu. Nie lubi śpiewać, za to został wielkim uczonym. Dziś Zbigniew Tucholski junior ma 38 lat, jeszcze się nie ożenił, mieszka z ojcem na Żoliborzu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ANNA GERMAN? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: