SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ANNA GERMAN. WYPADEK Anny GERMAN we WŁOSZECH i śmierć na NOWOTWÓR KOŚCI - biografia Anny GERMAN w serialu - ZDJĘCIA

ANNA GERMAN. WYPADEK Anny GERMAN we WŁOSZECH i śmierć na NOWOTWÓR KOŚCI - biografia Anny GERMAN w serialu - ZDJĘCIA

24.03.2013, godz. 13:59
ANNA GERMAN - nowy serial TVP1. Joanna Moro
ANNA GERMAN - nowy serial TVP1. Joanna Moro foto: tvp.pl

ANNA GERMAN - serial o piosenkarce Annie German w Rosji obejrzało ponad 22 milionów widzów. Czy w Polsce odniesie sukces? Wszystko na to wskazuje. ANNA GERMAN to wzruszający serial zrobiony z ogromnym rozmachem, który pokazuje biografię Anny German. Widzowie zobaczą WYPADEK ANNY GERMAN we Włoszech, a także ŚMIERĆ ANNY GERMAN. Anna German zmarła w wieku zaledwie 46 lat na NOWOTWÓR KOŚCI.

ANNA GERMAN - serial o Annie German. Joanna MORO i Szymon SĘDROWSKI - HISTORIA MIŁOŚCI Anny German i Zbigniewa Tucholskiego - ZDJĘCIA >>>

W serialu o Annie German rolę tytułową gra Joanna Moro, ale w obsadzie znaleźli się przede wszystkim rosyjscy aktorzy: Maria Poroszyna jako Irma Martens-Berner - matka Anny, Jekatierina Wasiljewa - Anna Friezen, babcia Anny German, Konstantin Miłowanow - Jewgienij German, ojciec Anny.

Twórcy serialu ANNA GERMAN wykorzystali oryginale piosenki Anny German. Na ścieżce dźwiękowej można usłyszeć największe hity Anny German m.in. "Człowieczy los", "Eurydyki tańczące".

Waldemar Krzystek, reżyser serialu ANNA GERMAN przy pracy nad produkcją rozmawiał z ludźmi, którzy osobiście znali Annę German. W wywiadzie dla "Gazety Wrocławskiej" przyznał, że wcześniej niewiele wiedział o tej piosenkarce.

- Pamiętałem ją jako polską piosenkarkę, która zaśpiewała "Eurydyki…", później miała wypadek we Włoszech, a jeszcze później zaśpiewała przejmujący "Człowieczy los". I szczerze mówiąc, cała moja wiedza na temat jej życia się kończyła, bo wiedziałem jeszcze, że miała niezwykły głos i że z Ewą Demarczyk były ikonami lat 60 - zdradził Krzystek.

ANNA GERMAN - więcej o serialu >>>


Podczas tych spotkań wyłonił się obraz Anny German jako uczciwej i poważnej kobiety, której całe życie naznaczyła śmierć ojca. Jewgienij German został rozstrzelany podczas czystek stalinowskich kiedy Anna była małą dziewczynką.

- Ponieważ straciła ojca jako dziecko, to każde słowo, które od niego usłyszała i zapamiętała, było dla niej bardzo ważne. Przecież to były ostatnie słowa ojca. Mówił jej "śpiewaj, śpiewaj zawsze, jakbyś śpiewała dla Boga, Bóg lubi jak się śpiewa" - powiedział reżyser serialu.

ANNA GERMAN ONLINE odc. 1 ZA DARMO jest dostępny W INTERNECIE na VOD TVP.pl >>>


Życie Anny German to nie tylko sukcesy na scenie, ale przede wszystkim osobiste dramaty - wypadek we Włoszech, walka z nowotworem kości i śmierć w bardzo młodym wieku.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: