SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ANNA GERMAN. SYN Anny GERMAN, Zbigniew TUCHOLSKI JUNIOR, ma 38 lat. CO ROBI SYN Anny GERMAN i Zbigniewa TUCHOLSKIEGO?

ANNA GERMAN. SYN Anny GERMAN, Zbigniew TUCHOLSKI JUNIOR, ma 38 lat. CO ROBI SYN Anny GERMAN i Zbigniewa TUCHOLSKIEGO?

28.04.2013, godz. 12:25
Anna German, Zbigniew Tucholski - mąż i syn Zbigniew junior
Anna German, Zbigniew Tucholski - mąż i syn Zbigniew junior foto: YouTube/nadezhdaTV, TVN Style

Anna German zmarła kiedy jej syn Zbigniew Tucholski junior miał zaledwie 6,5 roku. W serialu ANNA GERMAN kiedy German umiera w ostatnim 10 odcinku mały Zbyszek nie rozumie jeszcze, że na zawsze stracił matkę. Po śmierci Anny German Zbigniew Tucholski samotnie wychował syna w ich domu na Żoliborzu w Warszawie.  - Nasz syn Zbyszek kiedyś próbował uczyć się grać na pianinie, ale widocznie ma talent do innych rzeczy - powiedział w jednym z wywiadów mąż Anny German. Co robi syn Anny German?

Anna GERMAN. Zbigniew TUCHOLSKI, syn ANNY GERMAN nie chce mówić o zmarłej matce. KIM JEST Zbigniew TUCHOLSKI junior? >>>

Anna German miała 40 lat kiedy urodziła jedynego syna. Zbyszek junior był oczkiem w głowie rodziców i babci, ale ich rodzinne szczęście nie trwało długo. Pod koniec lat 70. Anna German podczas jednego z koncertów poczuła silny ból w nodze. Lekarze myśleli, że może on mięć związek z wypadkiem jaki piosenkarka cudem przeżyła w 1967 roku. Nowotwór złośliwy kości wykryli dopiero dwa lata później.

W ostatnim odcinku serialu ANNA GERMAN widzowie zobaczą ostatnie chwile z życia Anny German. Jej heroiczną walkę o życie i powolne umieranie w domu na Żoliborzu. W trudnych chwilach Anna German miała przy sobie ukochanego męża Zbigniewa, matkę Irmę i syna Zbyszka. 6-letni Zbigniew junior jeszcze nie zdawał sobie sprawy, że choroba mamusi oznacza śmierć.

Zbigniew Tucholski nigdy nie pogodził się ze stratą żony. Musiał jednak być silny, bo wiedział, że mały Zbyszek i Irma go potrzebują. - Taki ucisk na sercu miałem przez cały czas, tak jakby obręcz. Uważam, że tylko dzięki bydlęcej sile, która ze sportu się bierze, mogłem to wszystko wytrzymać - mówił kilka lat temu w programie "Taka miłość się nie zdarza" w TVN Style.

ANNA GERMAN - więcej o serialu >>>

Zbigniew Tucholski został sam z synem, który wymagał jego opieki i pewnej osłony przed światem. Kilka lat przed śmiercią Irmy Martens-Berner zięć przygarnął ją do siebie. Wdowiec ukojenia w bólu szukał w opiece nad bliskimi.

Mąż Anny German wciąż mieszka w domu na Żoliborzu, gdzie przez wszystkie te lata od śmierci Anny niewiele się zmieniło. Pianinio, nad którym wisi portret German przez lata było nieużywane. - Nasz syn Zbyszek kiedyś próbował uczyć się grać na pianinie, ale widocznie ma talent do innych rzeczy - powiedział w wywiadzie dla "Życia na gorąco" mąż Anny German w 2005 roku.

Co robi syn Anny German?

 

Syn Anny German nie odziedziczył talentu muzycznego po matce, ale jego wielką pasją są stare lokomotywy i wagony, które odnawia. Zbigniew Tucholski junior dziś ma 38 lat. Studiował bibliotekoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ANNA GERMAN? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: