SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Anna GERMAN. Syn ANNY GERMAN nie chce mówić w wywiadach o matce. ZBIGNIEW TUCHOLSKI junior - kim jest i co dziś robi?

Anna GERMAN. Syn ANNY GERMAN nie chce mówić w wywiadach o matce. ZBIGNIEW TUCHOLSKI junior - kim jest i co dziś robi?

27.04.2013, godz. 08:20
Anna German, Zbigniew Tucholski - mąż German, jej matka Irma Martens-Berner i syn Zbigniew Tucholski junior
Anna German, Zbigniew Tucholski - mąż German, jej matka Irma Martens-Berner i syn Zbigniew Tucholski junior foto: YouTube/nadezhdaTV

ANNA GERMAN - rosyjski serial o Annie German okazał się hitem wiosny w telewizji. Każdy odcinek ANNY GERMAN gromadzi ponad 6 mln widzów. Biografia Anny German, którą widzowie mogą śledzić w serialu pokazuje dramatyczne losy Anny German i jej rodziny. Zbigniew Tucholski, syn Anny German miał zaledwie 6 lat kiedy jego matka zmarła. Po 30 latach od śmierci matki nie chce o niej mówić w wywiadach. Zbigniew Tucholski junior - kim jest i co robi syn German?

ANNA GERMAN. PRZYJACIEL Anny GERMAN wspomina: Na spacerze z SYNEM ZBYSZKIEM przechodziła przez dziurę w płocie >>>

Zbigniew Tucholski, mąż Anny German chętnie wspomina w wywiadach i filmach dokumentalnych swoją zmarłą żonę. W rozmowie z "Życiem na gorąco" w 2005 roku wyznał, że w ich domu na warszawskim Żoliborzu przez wiele lat nie słuchano piosenek Anny German. Mąż German nigdy nie pogodził się ze śmiercią żony. Został sam z 6-letnim synem Zbyszkiem i Irmą Martens-Berner. Zaopiekował się teściową, która aż do śmierci w 2007 roku mieszkała z zięciem na Żoliborzu.

Kim jest syn Anny German?


Matka Anny German, jej mąż Zbigniew i syn Zbigniew Tycholski junior po raz ostatni pojawili się razem publicznie 18 maja 2002 roku w Moskwie gdzie odsłonili Złotą Gwiazdę Anny German w Alei Sławy. Pięć lat później Irma zmarła.

ANNA GERMAN - więcej o serialu >>>


Dziś syn Anny German ma 38 lat. Studiował bibliotekoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim, ale jego pasją jest kolej. Zbigniew Tucholski junior poszukuje po kraju starych wagonów i lokomotyw, które potem odnawia. O zmarłej matce nie chce jednak mówić w mediach.

- Sam namawiam go do tego, żeby o niej nie rozmawiał. Syn wszystko przeżywa w sobie. Trudno mu rozmawiać o matce - powiedział w wywiadzie dla "Życia na gorąco" Zbigniew Tucholski.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ANNA GERMAN? Polub nas na
FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: