SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ANNA GERMAN. Rodzina Joanny MORO. MIROSŁAW SZPILEWSKI, MĄŻ Joanny MORO, dzieci: Mikołaj i Jeremi

ANNA GERMAN. Rodzina Joanny MORO. MIROSŁAW SZPILEWSKI, MĄŻ Joanny MORO, dzieci: Mikołaj i Jeremi

23.04.2013, godz. 22:50
Anna German (Joanna Moro), Zbigniew Tucholski (Szymon Sędrowski)
Anna German (Joanna Moro), Zbigniew Tucholski (Szymon Sędrowski) foto: YouTube/nadezhdaTV, AKPA, Super Express

Joanna MORO, czyli serialowa ANNA GERMAN bardzo chroni swoje życie prywatne. RODZINA Joanny MORO pochodzi z Wilna, a sama aktorka przyjechała do Polski na studia w 2003 roku. Joanna Moro ma męża i dwoje dzieci - dwóch synów: Mikołaja i Jeremiego. Mirosław Szpilewski, mąż Joanny Moro, tak jak Zbigniew Tucholski, mąż Anny German jest inżynierem. Życie prywatne serialowej Anny German przypomia więc życie słynnej piosenkarki.

Anna GERMAN. Zbigniew TUCHOLSKI, syn ANNY GERMAN nie chce mówić o matce. KIM JEST i CO ROBI Zbigniew TUCHOLSKI junior? >>>
RODZINA Joanny MORO - mąż Mirosław Szpilewski, synowie - Mikołaj i Jeremi

Joanna Moro z serialu ANNA GERMAN nie pojawia się na czerwonym dywanie ze swoim mężem, więc niewiele wiadomo kim jest mąż Joanny Moro. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i przyprowadziła Mirosława Szpilewskiego na galę rozdania statuetek Wiktory 2012.

Serialowa Anna German wzbudza ogromne zainteresowanie odkąd serial ANNA GERMAN odniósł tak wielki sukces. Joanna Moro stara się jednak trzymać w tajemnicy swoje życie prywatne. Wiadomo tylko tyle, że ma męża Mirosława Szpilewskiego i dwóch synów. Mikołaj, starszy syn Joanny Moro ma 3 lata, a młodszy Jeremi, który urodził się w grudniu 2012 roku ma zaledwie 4 miesiące.

ANNA GERMAN - więcej o serialu >>>


Joanna Moro i jej mąż znali się przed ślubem tylko rok. Jak podaje magazyn "Grazia" serialowa Anna German poznała swojego męża w Teatrze Rozmaitości w Warszawie na przedstawieniu "Makbeth" w reżyserii Grzegorza Jarzyny.

Aktorkę zaprosiła koleżanka, jej przyszły mąż przyszedł ze swoją mamą. Okazało się, że on również, podobnie jak Joanna, pochodzi z Wilna, a od wielu lat mieszka w Warszawie i pracuje jako inżynier. To właśnie Mirosław Szpilewski zajmował się synami gdy Joanna Moro wyjechała na plan serialu ANNA GERMAN.

Co ciekawe Zbigniew Tucholski, mąż Anny German, także z wykształcenia jest inżynierem. To kolejne podobieństwo, oprócz wzrostu, łączące Joannę Moro z Anną German.


Chcesz wiedzieć więcej o serialu ANNA GERMAN? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: