SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ANNA GERMAN ONLINE odcinek 1 ZA DARMO jest dostępny W INTERNECIE na VOD TVP.pl

ANNA GERMAN ONLINE odcinek 1 ZA DARMO jest dostępny W INTERNECIE na VOD TVP.pl

26.02.2013, godz. 05:00
ANNA GERMAN - nowy serial TVP1. Joanna Moro
ANNA GERMAN - nowy serial TVP1. Joanna Moro foto: tvp.pl

ANNA GERMAN odc. 1 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na VOD TVP.pl.  ANNA GERMAN odcinek 1 w telewizji w TVP1 w piątek, 22.02.2013 o godz. 20.20. Po emisji w TVP1 ANNA GERMAN odc. 1 ONLINE ZA DARMO można obejrzeć W INTERNECIE na TVP.VOD.pl. ANNA GERMAN ONLINE odc. 1 - oto link:

ANNA GERMAN odc. 1 ONLINE ZA DARMO dostępny na VOD TVP.pl >>>

ANNA GERMAN - nowy serial w TVP1 od piątku, 22.02.2013 to historia życia Anny German, popularnej polskiej piosenkarki, która zrobiła międzynarodową karierę w latach 60. i 70. Serial ANNA GERMAN składa się z 10 odcinków. Rolę tytułową gra Joanna MORO, znana jako Edyta z serialu NA WSPÓLNEJ. W serialu ANNA GERMAN twórcy pokazali nie tylko kulisy kariery German, ale także tragiczny wypadek we Włoszech oraz jej walkę z nowotworem kości.

ANNA GERMAN - więcej o serialu >>>

ANNA GERMAN odc. 1 - co się wydarzyło

Rok 1938. Józef Stalin wydaje rozkaz likwidacji obcych szpiegów. Celem służb stają się osoby legitymujące się niemieckim, japońskim lub polskim pochodzeniem. Jednym z aresztowanych jest Eugen German (Konstantin Miłowanow), ojciec małej Ani (Anna Kirina).

Mężczyzna zostaje zatrzymany przez Walentyna (Marat Baszarow), dawnego przyjaciela matki dziewczynki, Irmy (Maria Poroszyna), który wszelkimi sposobami stara się ją odzyskać. Kobieta w obawie o życie swoje i bliskich postanawia uciec z Anią i jej babcią do Taszkientu, gdzie przewożeni są wszyscy aresztowanie za szpiegostwo. Liczy, że tam uzyska jakieś informacje o mężu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: