SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ANNA GERMAN ONLINE odc. 4 ZA DARMO jest dostępny W INTERNECIE na VOD TVP.pl

ANNA GERMAN ONLINE odc. 4 ZA DARMO jest dostępny W INTERNECIE na VOD TVP.pl

16.03.2013, godz. 07:00
ANNA GERMAN odc. 4. Zbigniew Tucholski (Szymon Sędrowski), Anna German (Joanna Moro)
ANNA GERMAN odc. 4. Zbigniew Tucholski (Szymon Sędrowski), Anna German (Joanna Moro) foto: YouTube

ANNA GERMAN odc. 4 ONLINE dostępny w internecie na VOD TVP.pl.  ANNA GERMAN odcinek 4 w telewizji w TVP1 w piątek, 15.03.2013 o godz. 20.20. Po emisji w TVP1 ANNA GERMAN odc. 4 ONLINE ZA DARMO można obejrzeć W INTERNECIE na TVP.VOD.pl. ANNA GERMAN ONLINE odc. 4 - oto link:

ANNA GERMAN odc. 4 ONLINE dostępny na VOD TVP.pl >>>

ANNA GERMAN odc. 4 - co się wydarzy?

Ania (Joanna Moro) dowiaduje się, że Herman (Mateusz Jordan-Młodzianowski) zginął pod Lenino w 1943 roku. Matka i babcia postanawiają powiedzieć jej też o losach ojcach. Dziewczyna ma żal do nich, że tak łatwo uwierzyły w śmierć Eugena (Konstantin Miłowanow).

Jakiś czas później, za namową kolegi ze studiów, Piotrka (Mariusz Adamski), Ania zgadza się na występ w klubie studenckim. Z powodu tremy i obecności znajomego jej debiut okazuje się jednak porażką. Córka Irmy postanawia już nigdy więcej nie śpiewać.

ANNA GERMAN - więcej o serialu >>>

Przyjaciółka Janka (Olga Frycz) nie pozwala jej jednak zrezygnować z pasji i umawia ją na przesłuchanie w Teatrze Estrady. Tam Ania robi bardzo dobre wrażenie. Niedługo później poznaje młodego naukowca, Zbyszka (Szymon Sędrowski).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: