SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ANNA GERMAN odc. 9. Zbigniew TUCHOLSKI junior, SYN Anny GERMAN. Dla niego Anna GERMAN przerwała karierę - ZDJĘCIA

ANNA GERMAN odc. 9. Zbigniew TUCHOLSKI junior, SYN Anny GERMAN. Dla niego Anna GERMAN przerwała karierę - ZDJĘCIA

27.04.2013, godz. 08:35
ANNA GERMAN odc. 9. Zbigniew Tucholski junior (Igor Walewski-Sobchuk), Irma Martens-Berner (Maria Poroszyna)
ANNA GERMAN odc. 9. Zbigniew Tucholski junior (Igor Walewski-Sobchuk), Irma Martens-Berner (Maria Poroszyna) foto: TVP

Zbigniew Tucholski junior, syn Anny German i Zbigniewa Tucholskiego był największym szczęściem piosenkarki. W dzieciństwie Anna German nazywała syna pieszczotliwie Zbysiula, Zbysiulek lub Bysiula. W serialu ANNA GERMAN odcinek 9 w piątek, 3.05.2013, Anna German (Joanna Moro) przerywa karierę, by zająć się synem, Zbyszkiem juniorem (Igor Walewski-Sobchuk). Wraca do śpiewania dopiero gdy syn jest na tyle duży, że mogą się nim zająć mąż Zbigniew (Szymon Sędrowski) i matka Irma Martens-Berner (Maria Poroszyna).

Anna GERMAN. Zbigniew TUCHOLSKI, syn ANNY GERMAN nie chce mówić o matce. KIM JEST i CO ROBI Zbigniew TUCHOLSKI junior? >>>

W serialu ANNA GERMAN odcinek 9 trzy lata po ślubie ze Zbigniewem Tucholskim Anna German rodzi upragnione dziecko, syna Zbigniewa Ivarra. Decyzja o zajściu w ciążę wymaga od niej sporo odwagi.

Mąż Anny German i jej matka Irma Martens-Berner nie zgadzają się, by piosenkarka została matką, bo boją się o jej życie. Anna stawia jednak na swoim i postanawia mieć dziecko ze Zbyszkiem. Chce zostać matką, bo tragiczny wypadek Anny German we Włoszech uświadomił jej, że życie jest bardzo ulotne. Pragnie zostawić po sobie coś więcej, niż tylko piosenki.

W pierwszych miesiącach ciąża jest zagrożona, więc Anna German musi leżeć w łóżku. Na szczęście rodzi zdrowego syna Zbyszka juniora. Po porodzie podejmuje decyzję o przerwaniu kariery. Dziecko i rodzina są dla niej najważniejsi, więc zamierza stale być przy synku i sama go wychowywać. Nie jest to łatwo, bo właśnie wtedy pojawiają się pierwsze objawy choroby nowotworowej.

ANNA GERMAN - więcej o serialu >>>

Zbigniew Tucholski junior jest największym szczęściem swojej mamy. Anna German pieszczotliwie nazywa chłopca Zbysiula, Bysiula lub  Zbysiulek. Kiedy syn German i Tucholskiego ma 4 lata piosenkarka wyjeżdża do Moskwy na nagranie rosyjskiej piosenki "Echo miłości". Jest jednak coraz słabsza, często choruje, traci siły, ale nadal nie wie, że ma raka kości. Zbyszek junior zostaje pod opieką ojca i babci.

W 9 odcinku serialu ANNA GERMAN fragment życiorysu Anny German związany z przerwanie kariery został rozciągnięty w czasie. Faktem jest, że po porodzie Anna German zrezygnowała ze śpiewania, ale tylko na rok.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ANNA GERMAN? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: