SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ANNA GERMAN odc. 4. Pierwszy WYSTĘP Anny GERMAN na scenie - ZDJĘCIA

ANNA GERMAN odc. 4. Pierwszy WYSTĘP Anny GERMAN na scenie - ZDJĘCIA

11.03.2013, godz. 07:25
ANNA GERMAN odc. 4. Anna German (Joanna Moro)
ANNA GERMAN odc. 4. Anna German (Joanna Moro) foto: TVP

Serial ANNA GERMAN odcinek 4 w piątek, 15.03.2013, w TVP1. W 4 odcinku serialu ANNA GERMAN 19-letnia Ania (Joanna Moro) rozpoczyna studia na wydziale geologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Tam poznaje Piotra (Mariusz Adamski), który próbuje zawrócić jej w głowie. Podczas studenckiej wycieczki do jaskini Piotrek zachwycony głosem German namawia ją, by zaczęła śpiewać. Pierwszy występ German na scenie przed publicznością nie należy do udanych. Anna German ponosi porażkę, bo zżera ją trema.

ANNA GERMAN rodzina - MĄŻ Zbigniew TUCHOLSKI, syn Zbigniew junior, matka Irma GERMAN, ojczym Herman Berner >>>

Anna German pierwsze kroki na scenie jako piosenkarka zaczęła stawiać w czasie studiów geologicznych. Niestety jej debiut sceniczny nie należał do udanych.

W serialu ANNA GERMAN odc. 4 Ania zdecydowała się spróbować swoich sił jako piosenkarka pod wpływem Piotrka, kolegi z roku. To właśnie on namówił ją na występ. Kiedy podczas wycieczki do jaskini usłyszał anielski głos Anny przekonał ją, że powinna śpiewać.

ANNA GERMAN - więcej o serialu >>>


Anna zauroczona Piotrkiem miała nadzieję, że student także darzy ją sympatią. Myliła się. Przed swoim pierwszy występem German nakryła go za kulisami w ramionach innej studentki, Magdy (Agnieszka Sienkiewicz). To wystarczyło, by Anna straciła pewność siebie. Nie potrafiła wydusić z siebie żadnego dźwięku. Gdy publiczność zaczęła się śmiać, uciekła ze sceny.

Porażka pierwszego występu zniechęciła Annę do dalszego śpiewania. Na szczęście wierna przyjaciółka Anny German, Janeczka Wilk (Olga Frycz) zapisała ją na przesłuchanie do Teatru Estrady. Sparaliżowana przez tremę Anna już miała zrezygnować kiedy zdobyła się na odwagę i zaczęła śpiewać. Wystarczyło kilka dźwięków, by Anna dostała angaż w teatrze.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ANNA GERMAN? Polub nas na FACEBOOKU!


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: