SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ANNA GERMAN odc. 4. Anna GERMAN rozpoczyna KARIERĘ w TEATRZE ESTRADY - ZDJĘCIA

ANNA GERMAN odc. 4. Anna GERMAN rozpoczyna KARIERĘ w TEATRZE ESTRADY - ZDJĘCIA

15.03.2013, godz. 05:25
ANNA GERMAN odc. 4
ANNA GERMAN odc. 4 foto: TVP

ANNA GERMAN odcinek 4 w piątek, 15.03.2013, w TVP1. W 4 odcinku serialu ANNA GERMAN studentka geologii Anna German (Joanna Moro) stawia swoje pierwsze kroki na scenie. Za namową przyjaciółki Janeczki (Olga Frycz) bierze udział w przesłuchaniu do Teatru Estrady. Głos Anny robi tak wielkie wrażenie na jury, że od razu dostaje miejsce w zespole Juliana Krzywki (Krzysztof Krupiński). W tajemnicy przed matką Irmą (Maria Poroszyna) i babcią (Jekatierina Wasiljewa) Anna German wyjeżdża w trwającą dwa miesiące trasę koncertową.

ANNA GERMAN odc. 4. Anna GERMAN i Zbigniew TUCHOLSKI - PIERWSZE SPOTKANIE i narodziny miłości - ZDJĘCIA >>>

W 4 odcinku serialu ANNA GERMAN jako studentka pierwszego roku geologii Uniwersytetu Wrocławskiego większość czasu spędza na wykładach, w czytelniach i na zajęciach praktycznych w kopalniach oraz jaskiniach, ale jej wielkim marzeniem jest śpiewanie.

Chociaż pierwszy występ Anny German na scenie nie należy do udanych, to dzięki wsparciu przyjaciółki Janeczki pokonuje tremę i wstyd przed publicznością. To właśnie Janeczka zapisuje Annę na przesłuchanie do Teatru Estrady we Wrocławiu. German robi ogromne wrażenie na jury i od razu dostaje miejsce w zespole taneczo-wokalnym Juliana Krzywki.

ANNA GERMAN - więcej o serialu >>>


- Tylko niech pani nie oczekuje łatwego życia. Kwiaty, wielbiciele to wszystko w filmie. Życie artysty to jest ciężka praca. Ciągłe wyjazdy, hotele, kanapki, owrzodzenie żołądka i praca, praca, praca... - ostrzega ją przewodniczący jury.
- Tak, tylko ja nie jestem artystką. Ja jestem geologiem, przyszłym geologiem - upiera się Anna.
- Geologia da sobie bez pani radę, ale scena to raczej nie.
- Tylko ja myślę, że powinnam się jeszcz uczyć.
- Uczyć? Pani musi śpiewać.

Anna German czuje, że wreszcie spełniło się jej marzenie o śpiewaniu, ale boi się powiedzieć prawdy matce i babci. Oszukuje Irmę, że jedzie na dwa miesiące na praktyki do kopalni, a tak naprawdę wyjeżdża w trasę z zespołem Krzywki, gdzie gwiazdą jest wyniosła i pewna siebie Aniela (Marieta Żukowska).

Początkująca piosenkarka szybko zdaje sobie sprawę, że kariera w zespole nie polega wyłącznie na śpiewaniu. Anna jest w stanie znieść wiele, by osiągnąć sukces. Pokornie wypełnia polecenia Juliana Krzywki, bo wie, że droga na szczyt nie jest usłana różami.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ANNA GERMAN? Polub nas na
FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: