SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ANNA GERMAN odc. 4. Anna GERMAN i Zbigniew TUCHOLSKI - SPOTKANIE i MIŁOŚĆ od pierwszego wejrzenia - ZDJĘCIA

ANNA GERMAN odc. 4. Anna GERMAN i Zbigniew TUCHOLSKI - SPOTKANIE i MIŁOŚĆ od pierwszego wejrzenia - ZDJĘCIA

15.03.2013, godz. 09:08
ANNA GERMAN odc. 4. Zbigniew Tucholski (Szymon Sędrowski), Anna German (Joanna Moro)
ANNA GERMAN odc. 4. Zbigniew Tucholski (Szymon Sędrowski), Anna German (Joanna Moro) foto: YouTube

ANNA GERMAN odcinek 4 w piątek, 15.03.2013, w TVP1. W 4 odcinku serialu ANNA GERMAN 19-letnia Anna German (Joanna Moro) i jej przyjaciółka Janeczka (Olga Frycz) rozpoczynają studia na wydziale geologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Jakiś czas później German poznaje swojego przyszłego męża Zbigniewa Tucholskiego (Szymon Sędrowski), młodego naukowca, fizyka. Już podczas pierwszego spotkania German i Tucholski zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia.

ANNA GERMAN rodzina - MĄŻ Zbigniew TUCHOLSKI, syn Zbigniew junior, matka Irma GERMAN, ojczym Herman Berner >>>

W serialu ANNA GERMAN odc. 4 młoda Ania German, która od kilku lat mieszka z matką Irmą (Maria Poroszyna) i babcią Anną (Jekatierina Wasiljewa) we Wrocławiu zostaje studentką geologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Już na pierwszych zajęciach Ania wpada w oku koledze Piotrkowi (Mariusz Adamski), ale prawdziwe uczucie połączy ją dopiero z poznanym nieco później Zbigniewem Tucholskim, młodym fizykiem z Warszawy.

Pierwsze spotkanie Anny i Zbigniewa nie należy do udanych. Początkująca piosenkarka, jak przystało na pilną studentkę, odpoczywa na plaży nad stawem, wnikliwie studiując podręcznik do geologii. Kątem oka obserwuje przystojnego bruneta, który nagle zaczyna się przy niej rozbierać. Mężczyzna zostawia ciuchy, walizkę i zegarek, prosząc Annę German, by popilnowała mu rzeczy, gdy on będzie pływać.

Od tej chwili Anna nie jest już w stanie skupić się na czytaniu. Gdy zauważa, że mężczyzna nie wynurza się na powierzchnię podnosi alarm. Przerażona krzyczy o pomoc i w emocjach nie spostrzega, że tajemniczy pływak stoi tuż obok niej.

ANNA GERMAN - więcej o serialu >>>


- Bardzo pana przepraszam, tak mi wstyd. Nagle po prostu pan zniknął - próbuje tłumaczyć się nieznajomemu.
- Nic się nie stało. To ja przepraszam. Pierwszy raz miałem ratować sam siebie - śmieje się mężczyzna, który przedstawia się Annie jako Zbigniew Tucholski.

Anna i Zbyszek są tak zapatrzeni w siebie, że dopiero po chwili zauważają, że zniknęły walizka i zegarek Tucholskiego. - Kiedy człowiek spotyka bratnią duszę, to i zegarka nie żal - wyznaje Zbyszek.

Przyszły mąż Anny German zaprasza ją na spacer po Wrocławiu i lody. Między Anną a Zbyszkiem rodzi się uczucie. Będąc razem zupełnie tracą poczucie czasu. Tucholski spóźnia się na pociąg do Warszawy, a Anna na spotkanie z przyjaciółką.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ANNA GERMAN? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: