SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Anna German - moja miłość. Zbigniew Tucholski, mąż Anny German, udziela pierwszego wywiadu w telewizji

Anna German - moja miłość. Zbigniew Tucholski, mąż Anny German, udziela pierwszego wywiadu w telewizji

06.06.2013, godz. 07:00
ANNA GERMAN. ZBIGNIEW TUCHOLSKI
foto: TVP/YOUTUBE

Serial Anna German odniósł tak ogromny sukces w Polsce, że zapomniana twórczośc Anny German znów przeżywa wielki rozkwit. Od czasu emisji w TVP1 rosyjskiego serialu o Annie German media zabiegały o rozmowę z mężem Anny German. Zbigniew Tucholski, który brał udział w filmach dokumentalnych poświęconych pamięci swojej żony odmawiał udzielania wywiadów. Krzysztof Ziemiec namówił jednak Zbigniewa Tucholskiego na wywiad. W piątek, 14.06.2013, o godz. 17.40 w TVP1 wywiad ze Zbigniewem Tucholskim zatytułowany "Anna German - moja miłość".

Historia miłości Anny German i Zbigniewa Tucholskiego, którą widzowie mieli okazję poznać dzięki serialowi Anna German wzruszyła miliony Polaków. Każdy odcinek serialu o Annie German oglądało ponad 6 mln widzów. Kiedy rosyjska produkcja pojawiła się na antenie TVP1 ponad 30 lat od śmierci Anny German piosenkarka znów stała się popularna.

>>> ANNA GERMAN. Zbigniew TUCHOLSKI o konflikcie z Irmą MARTENS-BERNER: MATKA Anny GERMAN była zaborcza

Zainteresowanie życiorysem Anny German, jej rodziną, a zwłaszcza mężem Zbigniewem Tucholskim i synem Zbigniewem Tucholskim juniorem sprawiło, że dziennikarze zaczęli zabiegać o wywiad z nimi.

Mąż Anny German, który jeszcze kilka lat temu brał udział w rosyjskich filmach dokumentalnych o piosenkarce i pojawił się w programie "Taka miłość się nie zdarza" w TVN Style, w trakcie emisji serialu nie chciał jednak rozmawiać z mediami. Po zakończeniu serialu Anna German zgodził się jednak na rozmowę z dziennikarzem i prezenterem TVP1, Krzysztofem Ziemcem.

ANNA GERMAN - więcej o serialu

Anna German - moja miłość. Wywiad ze Zbigniewem Tucholskim w TVP1

Rozmowa Krzysztofa Ziemca ze Zbigniewem Tucholskim w TVP1 w piątek 14 czerwca o godz. 17.40 to osobiste wspomnienia męża Anny German o sławnej piosenkarce. Wywiad został przeprowadzony w domu Anny German i Zbigniewa Tucholskiego na warszawskim Żoliborzu.

84-letni mąż Anny German, który po śmierci żony samotnie wychował syna Zbigniewa juniora mieszka w tym domu od ponad 30 lat. Tucholski nie ożenił się drugi raz.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: