SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ANNA GERMAN. Joanna MORO u Tomasza Lisa: ZBIGNIEW TUCHOLSKI, mąż Anny GERMAN, czeka na spotkanie z ukochaną

ANNA GERMAN. Joanna MORO u Tomasza Lisa: ZBIGNIEW TUCHOLSKI, mąż Anny GERMAN, czeka na spotkanie z ukochaną

09.04.2013, godz. 20:03
Tomasz Lis na żywo 8.04.2013. Joanna Moro - serialowa Anna German
Tomasz Lis na żywo 8.04.2013. Joanna Moro - serialowa Anna German foto: TVP.pl/YOUTUBE

Serial ANNA GERMAN w krótkim czasie zyskał ogromną popularność. Każdy odcinek serialu o Annie German ogląda ponad 6 milionów widzów. W poniedziałek, 8.04.2013, gościem w programie TOMASZ LIS na ŻYWO była Joanna Moro, czyli aktorka, która gra Annę German. Joanna Moro u Tomasza Lisa zdradziła jak dostała rolę w serialu ANNA GERMAN, jak przebiegał casting oraz kulisy swojej rozmowy z mężem Anny German. Zbigniew Tucholski nie chciał wspominać zmarłej żony, ale Joanna Moro odniosła wrażenie, że cały czas czeka na spotkanie z nią.

ANNA GERMAN o WYPADKU we Włoszech: BAŁAM się SPALENIA ŻYWCEM w samochodzie >>>

ANNA GERMAN, rosyjski serial o Annie German emitowany w każdy piątek w TVP1 odniósł niebywały sukces w Polsce i przyczynił się do wielkiego powrotu Anny German, nieco zapomnianej piosenkarki, która w latach 60. i 70. robiła międzynarodową karierą, a zmarła 1982 roku na nowotwór kości.

Joanna Moro, która w serialu gra Annę German, była gościem programu TOMASZ LIS na ŻYWO w poniedziałek, 8.04.2013. Serialowa Anna German u Tomasza Lisa ujawniła niektóre szczegóły spotkania ze Zbigniewem Tucholskim, mężem Anny German.

- Po raz pierwszy spotkałam się z panem Zbigniewem pół roku po pierwszy castingu do serialu. To ja wyszłam z inicjatywą rozmowy, ale myślę , że mąż Anny German spodziewał się, że do niego zadzwonię. Nie czułam przedtem tak wielkiej odpowiedzialności, bo nie zdawałam sobie sprawy jak wielką i uwielbianą artystką jest Anna German. Nie miałam tej świadomości, ale czułam, że muszę się spotkać z człowiekiem, który był najbliżej Anny German przez trudne i najważniejsze lata jej życia  - powiedziała Joanna Moro.

ANNA GERMAN - więcej o serialu >>>

- Spotkanie ze Zbigniewem Tucholskim miało być krótkie, ale się przedłużyło. Nie rozmawialiśmy za dużo o różnych wydarzeniach z życia tej rodziny. Po prostu cieszyliśmy się sobą, takie mam wrażenie. Omijaliśmy te wszystkie trudne wspomnienia. Pan Zbigniew oczarował mnie. Jest inteligentnym, mądrym mężczyzną. Nie mogłam mówić o niej, jakby jej zupełnie nie było, bo mąż Anny German nadal czeka na spotkanie z nią - ujawniła Joanna Moro.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ANNA GERMAN? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: