SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ANNA GERMAN. Irma Martens-Berner, matka Anny GERMAN nie zgadzała się na ŚLUB GERMAN i Zbigniewa TUCHOLSKIEGO

ANNA GERMAN. Irma Martens-Berner, matka Anny GERMAN nie zgadzała się na ŚLUB GERMAN i Zbigniewa TUCHOLSKIEGO

04.04.2013, godz. 07:30
Zbigniew Tucholski - mąż Anny German, jej matka Irma Martens-Berner i syn Zbigniew Tucholski junior
Zbigniew Tucholski - mąż Anny German, jej matka Irma Martens-Berner i syn Zbigniew Tucholski junior foto: YouTube/nadezhdaTV, Głos Nadziei

ANNA GERMAN - serial o Annie German chociaż jest biografią Anny German nie zawsze zgadza się z prawdą. W serialu ANNA GERMAN Irma German, później Irma Martens-Berner (Maria Poroszyna) akceptuje narzeczonego Anny (Joanna Moro), Zbigniewa Tucholskiego (Szymon Sędrowski) i nie ma nic przeciwko, by byli razem. W rzeczywistości było jednak inaczej. Matka Anny German nie zgadzała się na jej ślub z Tucholskim. Przed śmiercią Irmy Berner to właśnie Tucholski otoczył teściową opieką i przygarnął ją do siebie.

Anna GERMAN. Zbigniew TUCHOLSKI, syn ANNY GERMAN nie chce mówić o zmarłej matce. KIM JEST Zbigniew TUCHOLSKI junior? >>>

Ślub Anny German i Zbigniewa Tucholskiego odbył się 23 marca 1972 r. w Zakopanem. Chociaż oboje byli członkami Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, to zdecydowali się na ślub cywilny. Anna German wróciła na scenę po trwającej trzy lata rehabilitacji. W serialu ANNA GERMAN ślub German i Tucholskiego widzowie zobaczą w 9 odcinku.

Szczęście małżonków nie trwało długo, bo wkrótce wykryto u German nowotwór kości. Zbigniew Tucholski był przy żonie aż do śmierci. Opiekował się nią tak jak wtedy gdy po wypadku na długie miesiące została przykuta do łóżka i nie mogła wykonać żadnego ruchu. Po śmierci Anny German troszczył się o jej matkę Irmę Martens-Berner. Ich wzajemne relacje na początku związku Anny i Zbigniewa nie były najlepsze.

ANNA GERMAN - więcej o serialu >>>

- Tak na dobre przygarnął mamę Anny kilka lat przed jej śmiercią. Ten niekochany, niechciany zięć. Bo przecież matka zabraniała Annie wyjść za mąż. Nie pozwalała jej, mimo iż Anna wyszła za mąż w wieku 36 lat - powiedziała kilka lat temu Mariola Pryzwan, biografka Anny German, w programie "Taka miłość się nie zdarza" w TVN Style.

Zbigniew Tucholski wyznał z kolei, że on i Anna German nigdy nie potrzebowali jakiś wyjątkowych deklaracji o miłości. - Nie było potrzeby. My wiedzieliśmy, że się kochamy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ANNA GERMAN? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: