SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "2XL" online odcinek 7 na ipla.tv za darmo w internecie

"2XL" online odcinek 7 na ipla.tv za darmo w internecie

17.10.2013, godz. 07:00
2XL odcinek 7. Laura (Edyta Jungowska), Karol (Przemysław Sadowski)
2XL odcinek 7. Laura (Edyta Jungowska), Karol (Przemysław Sadowski) foto: www.2xl.polsat.pl

"2XL" online odcinek 7 nowego serialu telewizji Polsat za darmo w internecie na ipla.tv. "2XL" odc. 7 w Polsacie w czwartek, 17.10.2013, o godz. 22.00. Tydzień przed premierą w telewizji "2XL" odcinek 7 online za darmo na ipla.tv - oto link:

Zobacz: "2XL" odcinek 7 ONLINE ZA DARMO w internecie na IPLA.tv >>>

"2XL" odcinek 7 - streszczenie, co się wydarzy?

Laura (Edyta Jungowska) popełnia liczne błędy w pracy. Zostaje wezwana do szefa firmy, Dariusza (Robert Czebotar). Mężczyzna, oceniający pracę podwładnych przez pryzmat wyników, nie daje się przekonać Zabawskiej. Kobieta musi zawalczyć o poprawę swojej pozycji w firmie.

Również życie prywatne Laury nie układa się pomyślnie. Zabawska jest przekonana, że jej relacje z Karolem (Przemysław Sadowski) są coraz lepsze. Kiedy jednak przyłapuje go na kawie z Martą (Marta Dobecka), traci swoje złudzenia. Żąda, by mężczyzna wyprowadził się z domu.

Agata (Elżbieta Romanowska) wyjaśnia Robertowi (Piotr Stramowsk), dlaczego nie powiedziała mu całej prawdy na temat wyjazdu. Martwi się o ojca, który w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Nie wie, czy powinna go odwiedzić.

Obejrzyj: "2XL" ONLINE - wszystkie odcinki ZA DARMO w INTERNECIE >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: