SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "2XL" online odcinek 6 na ipla.tv za darmo w internecie od 8.10.2013

"2XL" online odcinek 6 na ipla.tv za darmo w internecie od 8.10.2013

08.10.2013, godz. 16:25
2XL odcinek 6. Agata Dec (Elżbieta Romanowska)
2XL odcinek 6. Agata Dec (Elżbieta Romanowska) foto: www.2xl.polsat.pl

"2XL" online odcinek 6 nowego serialu telewizji Polsat dostępny za darmo w internecie na ipla.tv. "2XL" odc. 6 w Polsacie w czwartek, 10.10.2013, o godz. 22.00. Przed premierą w telewizji "2XL" odcinek 6 online za darmo na ipla.tv - oto link:

"2XL" odc. 6 ONLINE ZA DARMO w internecie na IPLA.tv >>>

"2XL" odcinek 6 - streszczenie, co się wydarzy?

Bożena (Ewa Kaim) i Laura (Edyta Jungowska) próbują przekonać Agatę (Elżbieta Romanowska), że poddanie się głodówce jest kiepskim pomysłem. Mimo ich próśb Dec wyjeżdża. Zaciekawionemu Robertowi (Piotr Stramowski) nie mówi, jaki jest cel jej podróży. W końcu Wielgosz poznaje prawdę i jest rozczarowany, zwłaszcza, że pod nieobecność koleżanki musi uporać się z problemem bójki w barze.

Tymczasem Laura postanawia ratować przyjaciółkę. Udając pacjentkę, dołącza do turnusu, na którym przebywa Agata. Niebawem jej zawodowe podejście do stosowanych tam metod odchudzania sprawia, że obie zostają poproszone o rezygnację z wczasów. Dec jest wściekła na Zabawską, rezygnuje z jej usług, niemniej postanawia nadal być jej przyjaciółką.

Tymczasem Karol (Przemysław Sadowski), pod nieobecność małżonki poznaje atrakcyjną Martę (Marta Dobecka). Wbrew wszelkim obietnicom, jakie składał, ulega swojej naturze kobieciarza i pozwala sobie na flirt. Po ekspresowym powrocie z wczasów odchudzających Agata, przejęta Robertem, zjawia się u niego pod domem.

 

"2XL" ONLINE - wszystkie odcinki ZA DARMO w INTERNECIE >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: