SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
8,5

WETERANI. WYRWANI ŚMIERCI

weterani-wyrwani-smierci-nowy-serial-fokus-tv

Emocje, które wyciskają łzy z największych twardzieli. Niepokazywane nigdy zdjęcia
z samego środka piekła. Podczas wojny w Afganistanie, życie straciło 44 polskich żołnierzy, a ponad 860 odniosło obrażenia. Serial dokumentalny produkcji FOKUS TV „Weterani. Wyrwani śmierci" to historie tych, którym cudem udało się przeżyć. Do bólu prawdziwy, do głębi poruszający. Emisja od 25 maja, czwartek, o godzinie 22.00 w telewizji FOKUS TV.

  • Ta poruszająca historia opowiedziana w serialu "Weterani. Wyrwani śmierci" zwala z nóg! Michał Sobczuk cudem przeżył wyprawę do Afganistanu. Zostawił żonę w ciąży, po czym wyjechał na misję. Prezentujemy historię żołnierza z serialu "Weterani. Wyrwani śmierci", który przeżył ...
  • "Weterani. Wyrwani śmierci" pokazuje, że nie wszyscy żołnierze byli świadomi tego, w co tak naprawdę się wpakowali! Część z nich dopiero po przyjeździe na pole walki zrozumiała, z czym przyjdzie im się zmierzyć. Czego dowiemy się z serialu "Weterani. Wyrwani śmierci"?
  • W serialu "Weterani. Wyrwani śmierci" opowiada o losach zarówno żołnierzy, jak i lekarzy ratujących życie podczas wojny w Afganistanie. Nasi rodacy nie poddawali się podczas makabrycznych prób uratowania zdrowia i życia żołnierzy niezależnie, po której stronie walczyli. "Wete...
  • Weterani. Wyrwani śmierci" to wstrząsająca historia polskich żołnierzy, którzy podczas misji w Afganistanie otarli się o śmierć, oraz polskich medyków, którzy pracowali w tamtejszych szpitalach polowych. Dziś o godz. 22 w Fokus TV zostanie wyemitowany premierowy odcinek.