SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
9,4

Singielka

singielka-elka-paulina-chrusciel-tomasz-mateu

Singielka", nowy serial w TVN od poniedziałku, 5.10.2015, o godz. 17.25. Główna bohaterka "Singielki" - Elka (Paulina Chruściel) - ma 32 lata i wciąż nie spotkała swojej drugiej połówki. Ważniejsza jest dla niej jednak praca, w której może awansować. Musi napisać swój pierwszy reportaż dotyczący warsztatów psychologicznych. Zdjęcia do tekstu wykona Tomasz (Mateusz Janicki), nowy fotograf w redakcji. Tymczasem Elka chce pochwalić się awansem, odwiedza więc rodzinny dom. Niestety, sukces dziewczyny zostaje przyćmiony przez wiadomość o zaręczynach jej przyrodniej siostry, Natalii (Julia Kamińska). Elka przez przypadek słyszy rozmowę Natalii z matką Sławą (Dorota Pomykała), z której wynika, ze jest zaniedbana i nie ma perspektyw na lepsze życie. Słowa te motywują dziewczynę do podjęcia pewnych kroków - chce znaleźć miłość do ślubu siostry, czyli w 274 dni. O Elkę będą rywalizować Tomasz i Mikołaj (Filip Bobek).

  • Szczęśliwe zakończenie serialu "Singielka"! W Player.pl możecie oglądać premierowe odcinki serialu o Elce (Paulina Chruściel), która w końcu znalazła swoje szczęście u boku Tomasza (Mateusz Janicki). A co wydarzy się w ostatnim, 199 odcinku "Singielki" na Player.pl? Sprawdźcie!
  • Serial "Singielka" to kolejna produkcja, w której Filip Bobek i Julia Kamińska wystąpili razem. Zdecydowanie fani seriali są przyzwyczajeni do widywania serialowych Natalii i Mikołaja razem, jednakże poza pracą również są jak papużki nierozłączki!
  • "Singielka" znika z anteny TVN, ale mamy dobre wieści dla fanów Elki (Paulina Chruściel) i Tomasza (Mateusz Janicki). Finał "Singielki" będzie tym, na co czekaliście! W 193 odcinku "Singielki" Elka i Tomasz w końcu będą razem! Kowalikówna uratuje ukochanego przed więzieniem i...
  • "Singielka" odcinek 193 online za darmo na player.pl. Premiera ostatniego, 193 odcinka  "Singielki" w telewizji w czwartek, 1.12.2016, o godz. 20.55 w TVN. "Singielka" odcinek 193 online za darmo w internecie na player.pl - oto link: