SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
7,5

Ranczo

ranczo_7_lucy_ilona_ostrowska

Amerykanka polskiego pochodzenia, Lucy, dziedziczy na podlaskiej wsi stary dworek swoich przodków - tytułowe ranczo. Przyjeżdża do Polski z zamiarem wyremontowania go. Ludzie, z jakimi się spotyka, problemy, jakie przed nią stają i sytuacje, z jakimi musi sobie radzić, składają się na ironiczny, ciepły i bardzo realistyczny obraz polskiej prowincji.

  • Już na początku lipca Wioletka z serialu "Ranczo", czyli Magdalena Waligórska zostanie po raz pierwszy mamą! To cudowne wydarzenie dla niej i dla jej męża, Mateusza Lisieckiego, znanego w serialu "Barwy szczęścia". Aktorka z serialu "Ranczo" potwierdza doniesienia!
  • Trwa uroczysta gala rozdania Telekamer 2017, ale już wiadomo, kto zgarnął najważniejszą statuetkę! Złota Telekamera 2017 powędrowała do ekipy serialu "Ranczo"! To miła niespodzianka na aktorów, którzy właśnie zakończyli swoją przygodę z pracą na planie. I choć nie będzie 11 s...
  • Stacja TVP1 zakończyła emisję 10. - jak zapowiadano ostatniej - serii popularnego "Rancza". Jednak okazuje się, że wcale nie jest to przesądzone. Powstał pomysł, aby jednak spróbować kontynuacji przygód mieszkańców Wilkowyj. Czy jest szansa, że powstanie 11 sezon "Rancza"?
  • Paweł Królikowski (55 l.) w polskich filmach i serialach wielokrotnie miał styczność z bronią. Teraz aktor postanowił kupić także pistolet do użytku codziennego. W jednym z wywiadów wyznał kiedyś: "Chciałbym mieć broń". Niewykluczone jednak, że zakup miał być prezentem urodzi...