SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale PRZEPIS NA ŻYCIE 3, odc. 8 ZA DARMO w internecie

PRZEPIS NA ŻYCIE 3, odc. 8 ZA DARMO w internecie

17.04.2012, godz. 16:58
Przepis na życie
foto: TVN

PRZEPIS NA ŻYCIE 3, ODC. 8 - oglądaj online. Odcinek 8 SERIALU PRZEPIS NA ŻYCIE 3, po raz pierwszy emitowany 24.04.2012 o godzinie 21.30 już dostępny na stronie VOD do obejrzenia live. Oto link:

PRZEPIS NA ŻYCIE 3 ODC. 8 VOD (klik) (oglądaj online na stronach TVN)

ODCINEK DOSTĘPNY O 23.30 17. kwietnia 2012

Anka wraca z babskiego wieczoru i zastaje Andrzeja i Jerzego śpiących, opartych o siebie. Początkowo ten widok ją wzrusza, ale po chwili orientuje się, że obaj są pijani.

Co z Gniewkiem, który był pod ich opieką? Tymczasem Mania chce powiedzieć Grocholowi, że postanowiła pisać, ale ten jest zbyt pochłonięty swoimi sprawami, żeby jej wysłuchać.

W tym czasie Beata uczy się bycia matką, czyta podręczniki, nie wyręcza rodzicami. Staje nawet w obronie Andrzeja. Czy zabroni ojcu wtrącać się w swoje życie?

Wieczorem Ana pojawia się na przyjęciu. Zaskoczona obserwuje reakcje gości próbujących jej potrawy. Orientuje się, że Elka dosypała do nich sody. Prosi kelnera, żeby jak najszybciej wszystko wyniósł. Czy uda się uniknąć kompromitacji? Czy Anka uratuje swoją karierę?

Anka i Jerzy czekają w szpitalu na informacje o Janku. Czy Janek coś przedawkował? Do szpitala dociera zdenerwowana Elka. Czuje się winna, martwi się o syna, ale nie zamierza odwołać swojego przyjęcia. Na bankiecie pojawia się Marcel Ostrowski - właściciel Kardamonu. Jak wszyscy goście jest zachwycony daniami zaserwowanymi przez Ankę. Elka próbuje umniejszyć nieco jej zasługi. Czy to się uda? Tymczasem Beata przychodzi na kolejny trening. Tym razem przystojny trener będzie miał dla niej niespodziankę. Jaką? Stefan, Karol, Wanda i Irena chcą dać nauczkę Witoldowi. Robiąc zakupy demaskują Witolda przed jego żoną. Czy uda im się udowodnić, że podczas jej nieobecności Witold próbował uwieść Irenę?
autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: