SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale piosenki Druga szansa. Piosenka ze zwiastuna i czołówki nowego serialu z Małgorzatą Kożuchowską - KAKTUS, Bovska - Youtube

Druga szansa. Piosenka ze zwiastuna i czołówki nowego serialu z Małgorzatą Kożuchowską - KAKTUS, Bovska - Youtube

15.02.2016, godz. 11:23
Druga szansa odc. 1. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa odc. 1. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto: TVN/X-NEWS

Czołówka i zwiastun serialu "Druga szansa", w którym główną rolę gra Małgorzata Kożuchowska, opierają się na piosence, która ma szansę stać się wielkim hitem. Co to za piosenka serialu "Druga szansa"? Utwór pod tytułem "Kaktus" śpiewa Magda Grabowska-Wacławek, która nosi pseudonim Bovska. Kim jest piosenkarka, która wykonuje piosenkę do czołówki i zwiastuna "Drugiej szansy"? Posłuchaj piosenki "Kaktus" na Youtube.

"Druga szansa" odcinek 1 - poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 21.30 w TVN

Piosenka z serialu "Druga szansa" jest zarazem motywem przewodnim najnowszej produkcji z Małgorzatą Kożuchowską. Jak tylko zwiastun "Drugiej szansy" pojawił się w TVN widzowie zaczęli się zastanawiać co to za piosenka leci w tle.

Teraz już wszystko jasno - zwiastunowi i czołówce "Drugiej szansy" towarzyszy piosenka "Kaktus", którą śpiewa Bovska. Kim jest piosenkarka wykonująca główny utwór z nowego serialu z Małgorzatą Kożuchowską?

Przeczytaj: Druga szansa. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu TVN?

Magda Grabowska-Wacławek (30 l.), czyl Bovska zadebiutowała poprzez wrzucenie na swój kanał w serwisie YouTube wideo z live session do piosenki pt. " Kaktus". We wrześniu 2015 roku Bovska została laureatem konkursu Festiwal Młodych Talentów w Szczecinie, wybrana spośród 250 innych zespołów.

Podczas studiów na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie pisała piosenki dla dzieci, utwory na orkiestrę smyczkową, trąbkę i fortepian, duety i muzykę do filmów animowanych.

Patrz: Druga szansa. Upadek Małgorzaty Kożuchowskiej. Agentka gwiazd wrobiona w handel narkotykami - ZWIASTUN

Oprócz singla "Kaktus" na ścieżce dźwiękowej serialu "Druga szansa" będą też inne piosenki z albumu Bovskiej, który ukaże się w marcu 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Piosenka z serialu "Druga szansa" - "KAKTUS", Bovska - POSŁUCHAJ >>>

 

Zobacz ZWIASTUN serialu "Druga szansa" >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: