SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale Pierwsza miłość, odc. 1232 - streszczenie, opis. Błażej uderza Karola

Pierwsza miłość, odc. 1232 - streszczenie, opis. Błażej uderza Karola

25.01.2011, godz. 02:57
Pierwsza miłość
foto: Polsat

Lekarze z pogotowia postanawiają zabrać Kingę na rutynowe badania. Błażej zjawia się w trakcie biznesowej kolacji w restauracji i przy wszystkich zagranicznych gościach uderza Karola w twarz. Wiktoria wypytuje Bartka o ślub i jego plany na przyszłość. Zaszczepia w nim nutę niepewności, czy aby do końca tego właśnie chce, czy tak wyobraża sobie swoje życie. Zawodnicy z drużyny piłkarskiej przygotowują dla Bartka przyjęcie niespodziankę.

Marek wpada w panikę, kiedy przez dłuższy czas nie może dodzwonić się do Kingi. Zostawia Danusię pod opieką Marysi. Kiedy zjawia się w mieszkaniu córki na miejscu jest już pogotowie, oraz Łukasz, który wpadł w odwiedziny. Lekarze postanawiają zabrać Kingę na rutynowe badania. Wiedzą, że przyczyny omdlenia mogą być różne i należy wyeliminować te najbardziej groźne.

>>> Streszczenia, opisy seriali TV na SE.pl

Błażej ma żal do Oli, że nawet z nią nie może porozmawiać o tym, co czuje do Grażyny. Ma dosyć tego, że wszyscy go tylko osądzają i wtrącają się bez jego wiedzy w całą tą sytuację. Rozżalony Król ponownie odwiedza Grażynę w jej domu. Spotyka tam również Karola, który szykuje się na kolację biznesową. Błażej jest świadkiem tego, jak Weksler bez szacunku zwraca się do żony. Ma też na tyle odwagi, aby pouczyć go, że nie powinien się do niej tak odnosić. Weksler ignoruje go. Błażej nie daje za wygraną. Zjawia się w restauracji i przy wszystkich zagranicznych gościach uderza Karola w twarz. Ochroniarze odciągają go na bok i wzywają policję. Błażej prosi Olę, aby przyjechała po niego na komisariat. Ola liczy na to, że Mikser jej pomoże. Mikołaj nie zamierza kolejny raz ratować Błażeja z kłopotów, w które sam świadomie się wpakował, mimo jego ostrzeżeń. Ola jest zawiedziona. Prosi o pomoc Aleksa.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Wiktoria wypytuje Bartka o ślub i jego plany na przyszłość. Zaszczepia w nim nutę niepewności, czy aby do końca tego właśnie chce, czy tak wyobraża sobie swoje życie. Miedzianowski dzieli się swoimi wątpliwościami z Eweliną. Narzeczona ma mu za złe, że na temat ich wspólnego życia rozmawia z Wiktorią.

Zawodnicy z drużyny piłkarskiej przygotowują dla Bartka przyjęcie niespodziankę. We wsi wszyscy nadal przeżywają honorowego gola strzelonego przez doktora podczas charytatywnego meczu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: